Savaşçı Dizi Kıyafetleri

Savaşçı Dizi Konusu

Savaş dizisinin konusu bordo berelilerin en zor şartlarda görev yaptıkları, düşünebileceğiniz bütün güçlüklerle savaşan kahramanların hayat hikayesidir. Savaşçı hikayesi bir dönemin ünlü en seçkin birliklerinden Kılıç Timi Borda berelilerin, Albay Halil İbrahim komutanları ve Yüzbaşı Kağan Bozuk’un cezası sonrası hapisten çıktıktan sonra timi toplamasıyla görevi dönüşleri başlamıştır. Görev Duygusu, Üstün beceri kabiliyeti ve Vatan sevgisiyle olan Kılıç Timi, Ülkede ihtiyaç duyuldu tüm noktalarda görev almaktadırlar. Büyük Türkiye’nin Bükülmez bileği, sıkılmış yumruğu olacaktır.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Yaşadıkları özlemleri, hasretlerini çektiği aşklarını, yaşamış oldukları zorlu mücadeleleri omuzlarımda taşıyan genç askerler, kendilerini adamış oldukları vatanları için kendilerinden olan her şeyi feda etmeye hazırdırlar. O kahramanlar için ”söz konusu vatansa geri teferruattır”.

Savaşçı dizi kıyafet sponsorları
Savaşçı dizi kıyafet sponsorları için Tıklayınız.

Savaşçı 200 yıllık bir destanı anlatmaktadır!

Borda Bereliler adları ile bilinen Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bir timin 2200 yıllık hikayesini anlatan Savaşçı dizisi, yaşattığı öyküsü, anlatımı ve yapımı ile Ülke televizyon tarihinde ilk olmayı başarmış olacaktır. Bu kahramanlar aklınıza gelebilecek tüm zorluklar karşısında güçlüklerle karşılaşan vatan sever kahramanlardır.
Kahramanlar, yaşamın, ölümün, yaşadıkları ülke ve onurun tüm zorluklarını ağırlıklarını bayrak gibi taşıyan fedakar askerlerdi. O kahramanlar vatan sevgisinden daha çok olan en değerlilerini ve canlarını adamış olanlardır. O kahramanlar Türkiye’nin ve Türk Ordusunun göz bebeğidir. Kahraman savaşçı askerler Çin sarayında Kürşat olanlar, Malazgirt’te Süvari olanlar, Tuna’da akıncı olanlar, Sakarya’da kuvvacı ve Kıbrıs’da Mücahit olanlardır. İsimler her zaman tek bir ifade ile Mehmetçik olan, savaşçı, canla ve kanla sevgi ve özveriye tutuşmuş bir ocağın. hiç sönmeyecek öyküsüdür

Savaşçı Dizi Oyuncuları

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Burç Kümbetlioğlu (Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Uğur Biçer (Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas), Nazan Diper (Selver Bozok), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat) gibi ünlü başrol oyucular dizide yer almaktadır.

Savaşçı Dizi Kıyafetleri

Savaşçı dizisinde yer alan oyuncuların Dizi Kıyafetleri ve markalarını açıklandıkça sitemize eklemiş olacağız. Her hafta yazımızda yeni elbise ve kıyafetleri sunmuş olacağız.

Savaşçı dizi kıyafet markaları
Savaşçı dizi kıyafet markaları için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir