Sefirin Kızı 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sefirin Kızı Kıyafetleri 20. Bölüm

Geçen sezona reyting sırlamasında kendisine yer bulan Sefirin Kızı 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dizilere verilen aranın ardından yeni sezona da başlayan dizi geçen sene olduğu gibi yine Pazartesi ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sizleri dizinizi izlerken merak ettiğiniz Sefirin Kızı Elbiseleri güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Dizi anında yayında olmayan kıyafetleri ertesi gün ve daha sonra da sürekli olarak güncel olarak yayında olacaktır. Bizleri takip etmeyi ve merak ettiklerinizi yorum kısmından iletebilir siniz.

Sefirin Kızı Nare leopar pijaması
Sefirin Kızı Nare leopar pijaması için tıklayınız.
Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

Sefirin Kızı Yeni Sezon Sponsorları

Sefirin Kızı yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanından biraz bahsedelim. Kızının velayetini alarak memleketinden gitmeye Nare artık karar vermiştir. Aynı memlekette Sancar ise baba olmaya hazırlanırken, artık Melek ve Nare için burada yer olmadığını düşünür. Giderken Efeoğlu erkeklerinden uzak bir yerde Elvan’a gelmesi için teklif ederken, üçümüz yeni bir hayat kuralım der.

Sefirin kızı Gediz günes gozluk markasi
Sefirin kızı Gediz güneş gözlük markası için tıklayınız.
Sefirin Kızı Elvan'ın elbisesi
Sefirin Kızı Elvan’ın elbisesi ZARA-Dizi ürünleri için tıklayınız.

Sefirin Kızı Gediz Kıyafet Sponsorları

Bu durumu gören Gediz bunun yeni bir hayata başlangıç olmadığını bunu yaşanan ortamlardan kaçış olarak gördüğünden öfkelenir ve Nare’ye ihanet etmeyi bile artık göze almıştır. Sancar ise hala sevdalı olduğu kadının adını artık anmayacak ve bununla başa çıkmaya karar verirken, Nare’nin gideceği haberin ardından o da çok öfkelenir. Gidersen ben kötü bir adam olurum derken kızını ise elinden alarak konağa koyacağı konusunda tehdit eder. Peki yaşanan bu gerilimlerin ardından Nare kararında değişiklik yapacak mı? Kızının kaybetmenin korkusu ile vazgeçecek mi?

Sefirin Kızı Muge elbisesi
Sefirin Kızı Muge elbisesi için tıklayınız.
Sefirin Kızı Gediz deri ceketi
Sefirin Kızı Gediz deri ceketi için tıklayınız.
Yasak Elma Zara mavi şortu
Yasak Elma Zara mavi şortu ve gömlek markası ZARA– Sponsorlar için tıklayınız.
Sefirin kızı Zeynep beyaz elbisesi
Sefirin kızı Zeynep beyaz elbisesi için tıklayınız.

Sefirin Kızı Erkek Kıyafetleri

Sefirin Kızı 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu hafta da karşımızda olacak ve güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Son bölümü ile geçen hafta ekranlara gelen dizide neler yaşandı. Çok kısa bahsedecek olursak; Nare’yi dedesinin siperinde tutar ve bununla birlikte Gediz’in konağa girmesini yasaklamıştır. Gediz ise dedesin konağa girememesiyle çok sarsılır. Menekşe ise Nare’nin orada kalmasıyla çılgına döner.

Sefirin Kızı Sancar saat markası
Sefirin Kızı Sancar saat markası için tıklayınız.
Neslihan Atagül beyaz sweatshirt
Neslihan Atagül beyaz sweatshirt için tıklayınız.
Sefirin kızı Nare deri pantolon
Sefirin kızı Nare deri pantolon için tıklayınız. Bluz için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir