Sefirin Kızı 22. Bölüm Kıyafetleri

Sefirin Kızı 22. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV’de yayınlanan sevilen dizilerden olan Sefirin Kızı 22. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorları güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Neslihan Atagül Doğulu’nun muhteşem performansı ile izleyenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Yeni bölüm tanıtımı yayınlanan dizi pazartesi saat 20:00’da ekranlarda olmaya devam edecektir.

Sefirin Kızı Nare mavi şort
Sefirin Kızı Nare mavi şort için Tıklayınız.
Sefirin kızı Nare deri pantolon
Sefirin kızı Nare deri pantolon için tıklayınız. Bluz için tıklayınız.
Neslihan Atagül beyaz ceket
Neslihan Atagül beyaz ceket ve pantolon Zara. İncelemek için Tıklayınız.
Neslihan Atagül kahverengi terlik
Neslihan Atagül kahverengi terlik için Tıklayınız. Beyaz rengi için Tıklayınız.
Aslı Enver kırmızı gömlek
Aslı Enver kırmızı gömlek için Tıklayınız.

Sefirin Kızı 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda Sancar’ın ben kızımdan ayrılamam sensizlik yakıyor, onsuzluk ise kendisini öldüreceğini söyler. Nare ise sen içeride ne yaparsan yap sana kızmayacağım der. Sancar ise çok canın yanacak derken, ilk defa haklı sebeple canımı yakmış olacaksın cevabını alır. Gediz’in ise mahkeme salonunda Sancar’ın üzerine yürüdüğü gözükürken, Sancar kendisini sıkmaktadır. Çocuğu için boşanma kararı Sancar soluğu Nare’nin yanında alır. Boşanacağım affet beni der ve Nare’nin dudaklarından öperken o da kızımı alıp gideceğim cevabı verir. Nare, Sancar ile kızı ile birlikte yeni bir hayat için birleşmeyi kabul edecek mi? Yoksa kızını alıp oradan uzaklaşacak mı? Yeni bölüm 5 Ekim Pazartesi günü saat 20:00’da ekranlara gelecektir.

Sefirin Kızı Nare leopar pijaması
Sefirin Kızı Nare leopar pijaması için tıklayınız.

Sefirin Kızı Menekşe Elbisesi

Sefirin Kızı 22. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorları sitemize eklenmeye devam ederken, önceki bölümlerde yer alan Sefirin Kızı Nare’nin Elbiseleri de yer almaktadır. Birazda son bölümde ekranlarda yaşanan olaylardan bahsedelim. Nare, Işıklı ve Efeoğlu ailelerinin yüzyıllara dayanan dostluklarının kendileri yüzünden bitmesine dayanamazken, Gediz’in dağıtmış olduğu kartları bozarak kendi kartlarını dağıtmaya karar vermiştir. Aldığı bu kararla Gediz’in konağı geri almak için verdiği karara da taş koymuş olur. Hiç beklenmedik bir anda Sancar ise bir karar aldırıyor.

Sefirin Kızı Sancar saat markası
Sefirin Kızı Sancar saat markası için tıklayınız.
Sefirin kızı Gediz günes gozluk markasi
Sefirin kızı Gediz günes gozluk markasi için tıklayınız.
Neslihan Atagül beyaz sweatshirt
Neslihan Atagül beyaz sweatshirt için tıklayınız.

Sefirin Kızı 22. Bölüm Nare Kıyafetleri

Menekşe ise tüm aileden düşük yaptığını gizlemekte, çünkü bu öğrenilirse konaktan atılacağını çok iyi biliyor. Bunu imkansız kılmak isteyen Menekşe yeni bir plan peşindedir. Yahya’nın suçsuz olduğunu Nare’den öğrenen Elvan onda özür dilemektedir. Gittiği saatlerde ise Dudu, Yahya’nın konuğu olarak ordadır. Akın ve Kahraman’a her gün bir adım daha yaklaşan Sancar, kızı Melek’in velayetini almak için oynayacağı oyunu kurmaya hazırlanıyor. Yaşanan bu olaylarında ardında ise iki sevdalıların arasında tansiyon her gün daha çok büyümeye devam ediyor.

Sefirin Kızı Muge elbisesi
Sefirin Kızı Muge elbisesi için tıklayınız.
Sefirin Kızı Gediz deri ceketi
Sefirin Kızı Gediz deri ceketi için tıklayınız.
Sefirin Kızı Gediz gri ceket markası
Sefirin Kızı Gediz gri ceket markası için tıklayınız.
Sefirin kızı Elvan kabani
Sefirin kızı Elvan kabanı için tıklayınız.
Sefirin kızı Zeynep beyaz elbisesi
Sefirin kızı Zeynep beyaz elbisesi için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir