Sen Anlat Karadeniz 26.Bölüm Kıyafetleri

Yayın hayatına başladığı günden bu yana reyting rekorlarını kırıp geçiren Sen Anlat Karadeniz, büyük ilgi gördü. Yayınlanan yeni fragmanların hepsi yürekleri yakan cinsten. Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölümü 17 Ekim 2018 Çarşamba günü yayında olacak sakın kaçırmayın!

Sen Anlat Karadeniz 26.Bölümde Yaşanan Büyük Dram!

Tahir’in Nefes’i Kesiliyor..

Geçen hafta Nefes’i suçladığı için evden kovan kaynanası, yaşadıklarından sonra ne yapacak. Tahir’in yaşadığı çaresizlik bu bölümde daha da artacak.

Tahir ile Nefes’i takip edip onları gören Vedat, tetiği çeker. Tahir’e sarılan Nefes bir anda gözlerinden acı fırlayarak baka kalır. Daha sonra da yere yığılıverir. Tahir, Nefes’i hastaneye yetiştirebilmek için olabildiğince hızlı hareket eder ve “Bizim için dayan Nefes’im” diye haykırır. Hastanedeki herkesi çığlıklarıyla yanına çağıran Tahir, Nefes’ini onlara verir. Tedavi gördüğü hastanede acil ameliyata alınan Nefes ise büyük bir yaşam mücadelesi verir. Geride bıraktığı oğlu ve Tahir gözü yaşlı olarak onun gelmesini bekliyorlar. Tahir’in eli kolu bağlı beklemek ve dua etmekten başka çaresi yoktur.

Sen Anlat Karadeniz Nefes
Sen Anlat Karadeniz Nefes kıyafetleri

Nefes, ölecek mi sorusu bizi daha da meraklandırıyor. Tahir geriye dönüp baktığında yaşadıkları güzel günleri hatırlarken yüreği daha da kavrulur. Vedat’ın amacı onu vurmak değil ve o da olayın şokunu uzun bir süre üzerinden atamaz. Vedat’ın kışkırtıcı sözlerinin sonucunda önceki bölümde Tahir, onu diri diri toprağa gömmek ister. Daha sonra Tahir polise teslim olmak için giderken Nefes’i de abisine koruması için emanet eder.

Nefes büyük bir yaşam mücadelesi verirken, geride bıraktığı sevdiklerine geri dönebilecek mi? Yeni bölümüyle tüm soruların cevabını göreceğiz. 17 Ekim’i dört gözle bekleyin..

Sen Anlat Karadeniz 26.Bölüm Kıyafetleri

Yeni bölüm fragmanının yayınlanmasından sonra tüm dikkatler diziye yoğunlaştı. Merak ettiğiniz Nefes’in, Aylin’in, Tahir’in ve Vedat’ın kıyafetleri dizi yayınlanmaya başladığından itibaren sizler ile olacak. Heyecan dolu yeni bölümüyle modanız da şekillenecek. Yayın gününe kadar hoşça kalın..

Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek,tişört ve pantolon Loft incelemek için Tıklayınız,ceketi Lcwaikiki incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes
Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak Colin’s,incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir gömlek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir ceket
Sen Anlat Karadeniz Tahir ceket ve pantolon Avva, incelemek için Tıklayınız.gözlük Rayban,incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes
Sen Anlat Karadeniz Nefes kombin Lcwaikiki,ayakkabılar Adidas incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Asiye etek
Sen Anlat Karadeniz Asiye etek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir