Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Kıyafetleri

Sonunda beklenen Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Herkesi merak içinde bırakan dizimizi izlemeye çok az kaldı. 7 Kasım 2018 saat 20.00’de A TV kanallarında sizlerin karşısına gelecek ve sizleri ekranlara kilitleyecek. Birçok sorun yaşanan dizide şimdi kavuşma zamanı mı yaklaşıyor, sorularını peşi sıra getiriyor. Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm ayrıntılarına bir bakalım.

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm’de Neler Oluyor?

Seni Seviyorum Deli Tahir!

Dizimizi yakından takip eden sevgili seyircilere bu hafta da çok etkileyici bir bölüm beklediğinin müjdesini vermek istiyoruz. Geçtiğimiz bölümde oğlunun kaybolmasıyla dağılan Nefes, yalnız değildi. Her koşulda oğlu olarak kabul ettiği Tahir, onu asla bu durumda yalnız bırakmadı. Sadece aşkları önemli olan bu iki sevgiliye kimse engel olamayacak. Onlar her zorluğu beraber üstesinden gelerek ilerliyorlar.

Sen Anlat Karadeniz 28.Bölüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz dizi kıyafetleri
Sen Anlat Karadeniz dizi kıyafetleri

Bu hafta ise aşk kareleri bizi çok heyecanlandırıyor doğrusu. Yeni bölümde yine ardı arkası kesilmeyen bir sürü olaylar söz konusu. Nefes çaresizlikler içinde kalırken Tahir ona nasıl yardım edecek? Yiğit, babasının evinde büyük bir yangının başlamasıyla köşeye sıkışır ve kaçamaz. Nefes haberi duyduktan sonra büyük bir çığlıkla oğluna koşarken, eve girebilmek için de tüm camlar aşağı indirildi. Oğlu kurtulmuştu ancak Nefes’in korkusu hala içindedir ve kolay geçeceğe de benzemiyor. Nefes, oğluyla yalnız odasında dertleşirken, oğlu bir anda “Tahir abiye baba dedim.” diye itiraf etti. Annesi bunu duyunca çok normal karşıladı hatta çok sevindi. Tabi ki de oğlunun Tahir’i kabullenmesi onu hiç şüphesiz dünyanın en mutlu insanı yapıyor.

Ve Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm’ün en ilgi çeken sahnesi; Tahir, Nefes’e evlenme teklifi ediyor! Nefes’in adeta nefesi kesilir ve çok büyük bir heyecan yaşar. Bir anda gözleri dolmaya başlar. Tahir onu şaşırtmaya devam ediyor ve çok güzel sürprizler hazırlaması Nefes’i her defasında şoka sokuyor. Havai fişekler, sahilde hazırlanan ortam ve her şey birbirinden harikaydı. Nefes nutku tutularak tabi ki de teklifini kabul eder. “Seni seviyorum deli Tahir.” diyerek aşkını defalarca itiraf etti.

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Kıyafetleri

Dizimizin en gözde Sen Anlat Karadeniz kıyafetlerini sizlere özel hazırlayarak sunuyoruz. Kıyafetlerin birebir eşleşmesini yaparak sizlere daha kolay bir ulaşım sağlıyoruz. Sitemizi takipte kalarak kıyafetlerin nereden ve ne kadara satıldığını tek tıkla öğrenebileceksiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Vedat kıyafet
Sen Anlat Karadeniz Vedat kıyafet için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Nazar Kıyafetleri
Sen Anlat Karadeniz Nazar Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Tahir Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri
Tahir Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ve Gömlek için TIKLAYINIZ

2 thoughts on “Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir