Sen Anlat Karadeniz 30.Bölüm Kıyafetleri

Dört gözle beklediğimiz Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı! Ardından hemen ikinci fragman yayınlanan dizinin sahneleri dikkatleri üzerine topladı. Her bölümünde yürekleri ateşte bırakan dizimizi izlemeye az vakit kalırken siz de daha fazla heyecanlanacaksınız. 14 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de A TV kanallarında yayınlanacak ve sizleri ekranlara kilitleyecek. Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde aşıklar bir araya gelirken yine bir sürü sorun peşi sıra devam etmekte. Sen Anlat Karadeniz 30.Bölüm ayrıntılarını görelim.

Yasak Elma 22.Bölüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 30. Yeni Bölüm’de Neler Olacak?

Nefes’in Tutuklanma Şoku!

Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölümüyle bizleri de şok sokan bir etki yaratacak. Çok severek izlediğiniz Sen Anlat Karadeniz, Nefes’in olaylı tutuklanmasıyla yankılanacak. 30. yeni bölüm fragmanı ile neler olacak görelim. Geçtiğimiz hafta dizide yaşanan çok güzel sahneler yer alıyordu. Tahir, Nefes’e çok güzel sürpriz hazırlayarak ona evlenme teklifi etmişti. Yiğit’i de tam anlamıyla babası olarak gören Tahir, aşkını doyasıya yaşamak ve onun her an yanında olmak ister. Ve Yiğit’i geri vermemek için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır, birçok şeyi de göze alarak. Vedat’a inat aşklarını yaşamaya devam ederler. Peki, Saniye’nin karşısına geçen Fikret, ondan ne istiyordu? Saniye’nin sakladığı sır ortaya çıkacak mı? Her şeyin gizli saklı yapıldığı ancak gün yüzüne de çıkması an meselesi olan bir ortamda herkes sinsi planlar kuruyor.

Sen Anlat Karadeniz Dizi Kıyafetleri
Sen Anlat Karadeniz Dizi Kıyafetleri

Yeni bölümde ise Nefes’in hapishaneye girmesi Kaleli Ailesine çok büyük şok etkisi yarattı. Peki, Nefes neden hapishaneye girdi? Nefes tüm yaşadığı zulüm ve acı hayatına dayanamayarak Vedat’ı öldürmek ister. Bu davranışından sonra cinayete teşebbüsten tutuklanır. En acı duyguları yaşayan Nefes, bir tercih yapmak zorunda kalır. Vedat, Tahir’den boşanması karşılığında özgür kalacağını söyler. Nefes, şimdi ne yapacak? Tamamen dünyası kararan bir ruh halindeyken, Tahir onu asla yalnız bırakmaz. Ve Nefes’i ne pahasına olursa olsun oradan çıkartacak. Vedat’ın hamlesine karşı büyük bir hamle hazırlar. Bakalım Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölümünde daha neler olacak. Hepsinin cevabını Çarşamba akşamı göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 30.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz Kıyafetleri ile sizler de sevdiğiniz oyuncunun giysilerini takip edebileceksiniz. Dizinin yayınlandığı andan itibaren paralel olarak kıyafetleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Keyifli seyirler dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir Gömlek için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir