Sen Anlat Karadeniz 31.Bölüm Kıyafetleri

Evet, yine bir duygu seli yaşadığımız dizi ile birlikteyiz. Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölümü ile
ekranlardan sizleri ayıramayacak. Dizi içerisinde çok güzel mutluluk sahneleri yer almakta. Nefes ve
Tahir inanamayacağınız kadar mutlular ancak; hala onların yoluna taş koyan kişiler de hayatından
çıkmayacak. Her hafta olaylı bölümlerin içerisinde hep trajedi yer alırken, bazı bölümlerde ise sizi mayhoş eden yanların da olduğunu görüyorsunuz. Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri, bu bölümde de önceki bölümlerde olduğu gibi çok yankı uyandıracak. Dizi içerisinde geçen tüm kıyafetleri büyük bir özenle sizlerle paylaşmaya devam ediyor
olacağız. Tüm kıyafet araştırmalarını bireysel olarak hazırlıyoruz ve sizlerle hemen buluşturuyoruz. Hangi
kıyafet nerede ve ne kadara satıldığını çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Sen anlat Karadeniz kıyafet markaları
Sen anlat Karadeniz Nefes Kazak içİn TIKLAYINIZ. Tahir Parka için TIKLAYINIZ.

Sen Anlat Karadeniz 31.Bölüm’de Neler Oluyor?

Sen Anlat Karadeniz 30. bölümde Vedat’a karşı, adam öldürmeye teşebbüsten Nefes tutuklanmıştı. Tahir başta olmak üzere herkesi şoke eden bir gelişmeydi bu. Tabi, sevdiği adamın arkasında olması kadar güzel bir şey olamaz. Kurnaz planı sayesinde Nefes’i hapishaneden çıkarmayı başarmıştı. Çünkü, Vedat şikayetini geri almak zorunda kaldı. Tahir ve Nefes hayatlarını birleştirme yoluna sonunda girmişti. Oldukça mutlu ve bir o kadar da sorunlu geçen bir dönem içinde olan bu iki aşık, nasıl bir yol izleyecek? Ama en güzeli de Tahir ve Nefes artık çok bekledikleri uğruna savaş verdikleri nikah masasına oturuyor.

Yasak Elma 23.Bölüm Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Düğünlerinde evet diye haykırırken tek yaptıkları şey deli gibi eğlenmek oldu. Nefes düğününde horon teperken, Tahir ise gerçek bir Karadenizli oldun diye haykırıyordu. İkisi de rüyalardaki gibi çok güzel bir geceye imza attılar. Nefes, kuğu gibi bir gelin oldu. Tahir ise çok yakışıklı görünüyordu. Yiğit ise annesi ve babası gibi gördüğü Tahir’in yanında çok ama çok mutluydu. Hayalleri süsleyen güzellikleri ile herkesi kıskandıran düğün huzurlu bir şekilde bitmişti.

Sen Anlat Karadeniz 31.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz Kıyafetleri ile tüm giyilenler tarz karışımı şeklinde adeta. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in tüm kıyafetlerini sitemizden takip edebileceksiniz. Birebir ürüne ulaşarak, kolayca bulabileceksiniz. Keyifli ve mutlu seyirler dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir