Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz en çarpıcı bölümü ile sizlerle buluşmaya geliyor. Her bölümü bizler için acı verici olsa da entrikalar hiç bitmeyecek. Şimdi ise Sen Anlat Karadeniz 32. yeni bölümü ile Tahir ve Nefes aşklarını evlilikle taçlandırmanın tadını çıkarıyor. Ama bu son bölümde yine seçim yapmak zorunda kalan Tahir, Nefes’i terk edemez. Ve dört gözle beklediğimiz Sen Anlat Karadeniz dizisinin 32. yeni bölüm fragmanı dizinin bölüm sonunun ardından hemen ikinci fragman yayınlanarak tüm acı gelişmeleriyle sizlerle olacak. Her bölümünde yürekleri ağzımıza getiren duygularla bırakırken bu hafta ve geçtiğimiz hafta yüzümüzü güldürmüştü. Sen Anlat Karadeniz yarın sizlerle buluşuyor. 28 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de A TV kanallarında yayınlanarak sizleri ekran başına toplamayı başaracak. Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde aşıklar bir araya gelmişti ve evlenmişlerdi ama yine Tahir, Nefes’e karşı kendisini seçim yapmak zorunda bırakacak. Sen Anlat Karadeniz 32. bölümün ayrıntılarını şimdi inceleyelim.

Erkenci Kuş Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Tahir ve Nefes’in aşkları yarım mı kalacak!

Nefes’in her zaman mutluluğu için uğraşan Tahir şimdi, ona daha da bağlanmaktadır. Nefes, için sadece rüyalarda sahip olacağı, sonunda çok beklediği gelinliğiyle hasret giderir. Geçen hafta düğün hazırlıkları devam etmişti ve aşık çiftimiz evlenip muratlarına tam ermişti derken, olanlar oldu. Bu zamana kadar o kadar zorluk yaşadılar ki artık huzur içinde yaşamanın zamanı gelmişti. Ama o kadar düşman var ki, özellikle hangisiyle baş edeceğini bilemez.

Ve Fatih düğün günü vurulur! Saniye, Nefes’i yine evden kovarken söylediklerini nasıl hazmedecek? O kadar kötü bir duruma gelir ki duyguları karma karışık ve dağınık. Nefes, duyduklarıyla başa çıkabilecek mi? Her şey yoluna girdi derken, şimdi kabusa dönüşmüştü. Nefes, Tahir’i terk etmek zorunda kalır. Yapacaklarından pişman olan Nefes, eli bağlı çaresizdir.

Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Kıyafetleri

Yine her zaman sabırsızlıkla beklediğimiz dizinin, kıyafetlerini de sizlerle paylaşmaya devam eden Sen Anlat Karadeniz dizi kıyafetleri ile daha da bomba gibi gündeme düşüyor. Tüm giyilen kıyafetler her zaman ilgi odağı oldu ve gözleri üzerine çekmeyi başardı. Şimdi giyilen tüm kıyafetlerin nereden alındığını ve ne kadara sahip olabileceğinizi sayfamızdan çok kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Keyifli seyirler dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Tahir mont
Sen Anlat Karadeniz Tahir mont için Tıklayınız ve Nefes kazak için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes ceket için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir