Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili dizi kıyafetleri sevenlerimiz, merakla beklediğimiz Sen Anlat Karadeniz 34. yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı! Herkesi şok edecek gelişmeler yaşanan dizide, bu haftaki efsane bölümü izlemeye çok az kaldı. 12 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranları başında sizler ile buluşmak üzere bekleyecek.

Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm’ünde Sizleri Neler Bekliyor?

Her bölümü yine büyük yankı bırakan dizide bu hafta da yürekleri ağızda bırakacak. Geçtiğimiz hafta neler olmuştu?  Nefes kendisini Tahir’in ardından serin ve dalgalı sulara inat gemiyle aramaya çıkmıştı. Bu fırtınada yalnız ve Tahir’in peşinde kaybolmuştu. İkisi de yalnızca birbirini kurtarmaya çalışıyor ancak bi çare ulaşamıyorlardı. Nefes, sevdiğinin peşinde gitmeyince kalbi de yüreği de onda kalacaktı. Bir an bile tereddüt etmeden fırtınalı denize gözü kapalı olarak açılan Nefes, nereye doğru gittiğinin bile farkında değildi. Ne yaparsa yapsın tek inandığı şey aşkıydı bu sebeple onu asla yalnız bırakmayacaktı. Yine olsa yine onun peşinden gidecekti.

Sen Anlat Karadeniz Tahir mont
Sen Anlat Karadeniz Tahir mont için Tıklayınız ve Nefes kazak için Tıklayınız.

Yasak Elma Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin TIKLAYINIZ.

Üstelik, kötü hava şartları içinde baş başa kalan Nefes oldu. Nefes, Tahir ile sonunda zor şatlara rağmen buluşmayı başardı. Nefes, hiç düşünmeden açıldığı için ölüm tehlikesinden kurtaran kişi yine Tahir olmuştu. O kadar zorlu koşullara rağmen nasıl onunla buluştu, bilemiyordu.Tahir sevdiğini yine korumuş ve yalnız bırakmamıştır.

Vedat’ın sözleri yine yürek yakarak acıtıyor. Nefes’i çileden çıkartacak açıklamaları ile şimdi neler yapacak? Hepsini Sen Anlat Karadeniz 34. yeni bölümü ile izleyici olarak göreceğiz. Çaresiz kalan Nefes’in nasıl bir tavrı olacak? Sen Anlat Karadeniz 34. yeni bölümünde tüm ayrıntıları görmek için şimdilik hoşça kalın.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket için TIKLAYINIZ.

Sen Anlat Karadeniz 34. Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile dizimizin en ilgi çeken giyilenlerini sizlere özel bağlantılarla hazırlayarak sunuyoruz. Aradığınız tüm kıyafetlerin birebir sizlere özel bularak daha kolay bir ulaşmanızı sağlıyoruz. Dizikiyafetleri.net adresini takipte kalarak kıyafetlerin nereden ve ne kadara satın alabileceğinizi tek tıkla kolayca öğrenebileceksiniz. Keyifli seyirler dileriz, dizimizin yayınlanacak gününe kadar hoşça kalın…

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir