Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm Kıyafetleri

En son bölümde bıraktığı etkisiyle devam eden yeni bölümü şimdi daha da merak uyandıracak. Sen Anlat Karadeniz’in yayınlanacak 35. yeni bölümü ile sizlere harika bir doyum sağlayacak. Dizi içerisinde bu hafta da çok güzel mutluluk sahneleri yer almakta. Her hafta olaylı bölümlerin içerisinde hep trajedi yer alırken, şimdi dram daha fazla yer alacak. Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri, bu bölümde de önceki bölümlerde olduğu gibi yankı uyandırmaya devam edecek. Tahir ve Nefes nasıl gelişmelerle karşılaşacak ve hangi gelişmelerle devam edecek?

Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz’in geçtiğimiz haftaki bölümünde oldukça üzüntülü sahnelere yer verilmişti. Nefes ve Tahir sevenlerine korkulu dakikalar yaşatmıştı. Daha çok Nefes yüreklerimizi korkutmuştu. Büyük bir tehlike atlatan Nefes, neredeyse ölümden dönüyordu. Ama sevdiği adam onu kurtarır ve onun için hayatını adar. 35. yeni bölümünde ise oldukça hareketli sahneler sizleri bekliyor.

Nefes ve arkadaşları Vedat’ı kaçırır. Bu herkesi şoka sokacak bir hareketti. Ama hiç düşünmeden onu öldürmeyi kafasına koymuştu. Bunu yapacak tüm öfkesini toplamıştı ve tüm öcünü hayatı pahasına alacaktı. Peki, Vedat ölecek mi? Asıl merak uyandıran soru bu. Kızlar tüm gücüyle Vedat’ı ele geçirdi ve karşısına geçip hesap soruyorlardı. Yaptığı tüm hain hesaplarının şimdi çözülme zamanı. Her fırsatta Nefes ve Tahir’in arasını açan Vedat, kızların elinden kurtulabilecek mi? Yoksa onu öldürecekler mi? Yeni bölümde tüm soruların cevabı sizlerin karşısında olacak. Keyifli seyirler dileriz.

Şahin Tepesi Dizisi Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz Nazar Kıyafetleri
Sen Anlat Karadeniz Nazar Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri yine çok ilginizi çekecek. Dizi içerisinde geçen tüm kıyafetler için büyük bir çalışma ile sizlere ulaştırmaya devam ediyor olacağız. Tüm kıyafetleri bireysel olarak teker teker araştırıp hazırlıyoruz ve sizlerle hemen paylaşıyor olacağız. Hangi kıyafet nereden ve ne kadara satıldığı ile ilgili tüm bilgileri çok kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir