Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm Kıyafetleri

Sevgili dizi sevenler, bu haftanın sonunda beklenen Sen Anlat Karadeniz 36. yeni bölüm fragmanı 2. si ile birlikte yayınlandı! Herkesi merak içinde bırakan ve heyecanlandıran dizimizi sizler gibi bizler de izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz. 26 Aralık 2018 saat 20.00’de ATV kanallarında sizlerin karşısında olacak ve sizleri ekranlara kilitleyecek. Sorunların hiç bitmediği ve ayrılıkların yaşandığı dizide şimdi kavuşma zamanı mı yaklaşıyor, sorularını peşi sıra getiriyor. Sen Anlat Karadeniz 36.Bölüm ayrıntılarına daha yakından bir bakalım.

Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm’de Neler Olacak?

Geçtiğimiz bölümde Nefes ve arkadaşları Vedat’ı esir almıştı. Bunun sebebi de tüm yaptıklarının hesabını sormaktı. Ama işler Vedat’ın istediği gibi gitmez. Eli kolu bağlı sandalyede oturmaktan ve beklemekten başka çaresi yoktu. Kızlar kafaya koymuştu kesinlikle onu öldürecekti ama vicdanları izin vermiyordu. Tahir bu defa ele geçirdiği fırsatı değerlendirecekti. Vedat’ı tüm öfkesiyle ele geçirdi ve şimdi hesap sorma vakti gelmişti. Onlarla neden uğraştığını ve daha fazlası için şimdi eline harika bir fırsat geçmişti. Sonuna kadar da değerlendirecekti.

Sen Anlat Karadeniz Tahir ceket
Sen Anlat Karadeniz Tahir ceket için Tıklayınız.

Öyle bir çarpışma zamanı olacak ki şimdi. Tahir ve Vedat birbirlerine girer. Ama alacakları tüm öce rağmen gözlerini kırpmadan birbirlerine vuruyorlardı. Bu arada Vedat’ı esir alan Nefes ve arkadaşlarına kim bilir neler oldu? Kızlar tutuklanıp hapse girdiler. Tahir ise onu kurtarmaya çalışıyordu. Yeni bölümün büyük heyecanı içinde bizi bekleyen sürpriz görüntüleri izlemeye hazır olun.

Sen Anlat Karadeniz Nefes
Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak için Tıklayınız.

Yasak Elma Dizisinin Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 29.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Dizimizde yer alan Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile en gözde olanları sizlere özel hazırlayarak sunuyoruz. Kıyafetlerin birebir eşleşmesini hazırlayarak sizlere daha kolay bir ulaşım oluşturuyoruz. DiziKiyafetleri.net adresini takipte kalarak kıyafetlerin nereden ve ne kadara satıldığını tek tıkla kolayca öğrenebileceksiniz. Dizinin yayınlandığı güne kadar hoşça kalın. Keyifli seyirler dileriz.

Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Nefes kazak için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir