Sen Anlat Karadeniz 37.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 37.Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz dizisine verilen üç haftalık aradan sonra tekrar 23 Ocak 2019 Çarşamba günü ekranlarda olmaya devam edecektir. Dizinin son bölümünde Vedat kadınların organize adam kaçırma suçundan delilerini bularak onların yargılanarak hapishaneye girmesine sebep olmuştur. Kadınların hapishaneden çıkıp çıkamayacağının merak edilen dizinin yeni bölümü en çok merak edilen konularındandır. Sen Anlat Karadeniz Kıyafetleri ve daha fazlası için yeni bölüm ile birlikte yayında olacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 36.Bölümde Neler Oldu?

Sen Anlat Karadeniz dizilere verilen aradan önce yayınlanan son bölümüdür. 26 Aralık 2018 Çarşamba gününde yayına giren bölümde neler olmuştu? Gerilim ve heyecanlı anların yaşandığı son bölümde Vedat’ın hayatını bitirmek için harekete geçtiği sırada Mercan hiç beklemediği şekilde gafil avlanmıştır. Kendisine hazırlanmış oyundan sonra Mercan, kendisine hazırlanmış olan oyundan nefret, kin duygularını en üst düzeyde yaşarken, Berrak’ın canına Vedat’ın yerine kıyarak katil olmaktan son anda kurtulmuştur.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket markası için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban
Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban markası için tıklayınız

Mercan’ın yaşattığı talihsiz haberi duyan Tahir, hiç vakit kaybetmeden Berrak’ın hayatını kurtararak Mercan’ın da katil olmasını önler. Vedat olaydan yerinden kaçarak uzaklaşırken bir yandan da kadınların her birinin ceza evine sevk edilmesini sağlayacak adam organize adam kaçırma suçlarının kanıtlarını eline geçirmiştir. Vedat’ın kendine yaşattıkları korku ve acıların aynısını yaşatmak isteyen kadınlar daha büyük bir tablo ile karşılaşarak polis ekipleri tarafından tutuklanarak mahkemeye sevk edilir.

Sen Anlat Karadeniz 37.Bölüm Sponsorları

Dizilere verilen aradan sonra merak etmiş olduğumuz sahneleri çarşamba gününden itibaren izlemeye devam edeceğiz. Dizi sponsorları ve kıyafetleri de aynı şekilde yayınlamaya devam edeceğiz. Sen Anlat Karadeniz Dizi kıyafetleri yayın tarihinde ve sonrasında sürekli olarak güncellenerek sitemize eklenmiş olacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes Elbise markası için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak markası için Tıklayınız.

 

Sen Anlata Karadeniz Nefes Kazak
Sen Anlata Karadeniz Nefes Kazak markası için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir