Sen Anlat Karadeniz 39. Bölüm Kıyafetleri

Dizimizin heyecan dolu bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz her haftaya damga vuran senaryosu ile dikkatleri yine üzerine çekiyor. Bu hafta da Sen Anlat Karadeniz 39. bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyecek bir etki sağlayacak. 6 Şubat Çarşamba günü ATV ekranlarında Sen Anlat Karadeniz 39. Bölümü ile sizleri karşılayacak.

Sen Anlat Karadeniz 39. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta Sen Anlat Karadeniz 38. bölümünde Asiye’nin bebeğini kollarına alma zamanı gelmişti. Ağır sancılarla savaşan Asiye, Nefes’in çaresiz kalması sonucu doğurmasında baş rol oynadı ve  bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmeyi başarır. Nefes’in hapishanede çıkan isyandan sonra Yiğit’in sayesinde savcıyı ikna ederek kadınlar serbest kaldı.

Nefes yeşil kazak
Nefes yeşil kazak için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban
Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban markası için tıklayınız

Yasak Elma Tüm Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Serbest kalan aşkının yaralarını sarmaya hazırlanan Tahir, şimdi onun her zaman yanında olacaktı. Bırakmaya hiç niyeti yoktu. Büyük savaş verdikleri mutlu yuvalarına kavuşma sevinci yaşar. Her zorluğa karşı şimdi yine el ele olacaklardı. Vedat ise başaramadığı huzursuzluğu ve ayrılık kumpaslarını hazırlamaya devam edecekti. Serbest kalan Nefes’in peşini kolay kolay bırakmayacağı ortadaydı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak markası için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 39. Bölümünde ise Tahir, Vedat’ı vurur sonrasında girdiği hapisten kaçmayı başarır ve tüm dikkatleri üzerine toplar. Tahir nereye saklanacaktı? Her yerde aranan Tahir yakalanacak mı? Yeni bölümde nasıl bir sürpriz yaşanacak? Tüm soruların cevabını görmek için dizinin yeni bölümünü takip edelim.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket markası için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 39. Bölüm Sponsorları

Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile sizler de dizide yayınlanan giysileri buradan ilk olarak ulaşacaksınız. Keyifli bir şekilde dizinizi izlerken dikkatinizi çeken kıyafetleri de buradan kolaylıkla bulacaksınız. Tüm dizi kıyafetleri için takipte kalın. Nefes’in giydiği elbiseler, Tahir’in gömlekleri ve montları daha fazlası için ise yazımızı takip edin.

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise için Tıklayınız.

 

Sen Anlata Karadeniz Nefes Kazak
Sen Anlata Karadeniz Nefes Kazak markası için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için
Sen Anlat Karadeniz Fatih kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir