Sen Anlat Karadeniz 40.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 40.Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 40.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde heyecanlı anlar nefes kesecek gibi gözüküyor. Vedat hastaneden yatarken uyanır uyanmaz hemen Nefes’in peşine düşmeye çalışır fakat fiziki olarak gücü olmadığı için bu düşüncesini Fikret üzerinden gerçekleştirir. Nefes ve Yiğit, sokak serserileri ile uğraşırken başka bir problem daha çıkar. Sen Anlat Karadeniz Kıyafet markaları için takip etmeye devam ediniz.

Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak
Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Asiye çiçekli elbise
Asiye çiçekli elbise için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 39.Bölümde Neler Oldu?

Vedat’ı vuran Tahir arkadaşı Ali’nin kelepçesi takması ile gözaltına alınıyor. Sevdiği için Tahir kendini yaktığını söylüyor. Ali Tahir’e kızmış olsa da kendini yaktığını söyler. Ali hiç pişman değildir. Kanlar içinde kalan Vedat yerde yatıyor. Ev ve dükkanın Tahir kiralanmasını istiyor. Tüm yapılmış olan harcamaları kendisi ödeyeceğini söyler. Tahir’i yolda giderken Ali fazlasıyla ayar veriyor. Sonrasında karakola Esma’yı çağırır. Kendini kaybeden Nefes orada olan Yiğiti’de korkutarak Vedat’ın duvarda gördüğü fotoğrafları alarak yırtıyor. Evin duvarındaki yazıları gören Nefes gözyaşlarını tutamıyor. Tahir’i evden çıkınca arıyor fakat ulaşamıyor. Tahir olanları Nefes’in bilmesi şimdilik anda istemiyor.

Nefes yeşil kazak
Nefes yeşil kazak markası için Tıklayınız

Hastaneye kaldırılan Vedat ameliyata alınır. Ameliyat haberini Fikret de alır. Durumunun ağır olduğu duyulur. Fikret, Vedat’ı uyararak birazda kızıyor. Hastaneye giden Fikret malumat alıyor. Fikret sürekli durumunu öğrenmesini için bir adamını hastanede takip etmesi için görevlendiriyor. Emniyete giden Tahir ifade vermeye hazırlanıyor. Ali hala çok sinirlidir. Vedat’ı öldürmek için girmiş olduğu teşebbüs etmesine kızıyor. Yiğit ve Nefes şimdi ne olacak diye hesap sormaktadır. Tahir önce Allah’a ve onlara emanet eder. Sinirli olan Esma’da ankete gelir.

Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise markası için Tıklayınız

Mercan ve Nazar eve gelir. Nefes ve Asiye neler olduğunu telaş içinde öğrenmeye çalışır. Tüm olanları öğrenirler. Olanları Saniye’de öğrenir. Boğazını düğümleyen Saniye tüm olanları öğrenir. Orada olan Asiye ile atışmakta dır. Asiye ona karşı ağır konuşur. Evden Nazar ve kızlar kovulur.

Tahir’in başına gelen olaylardan Nefes, Saniye’den laf yemekten kurtulamıyor. Gitme kararı alır. Giderken de arkasından bir mektup bırakır. Kaleli ailesine seslenerek ortadan kaybolmasının en doğru karar olduğunu söylüyor. Nefes’in gidişini duyan Tahir firar eder.

Sen Anlat Karadeniz 40.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Sen Anlat Karadeniz de yer alan Dizi Kıyafetleri ve markaları sunmaya devam ediyoruz. Kim nereden giymiş hangi markayı giymiş belli olan kıyafetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban
Sen Anlat Karadeniz Tahir Kaban markası için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes ceket markası için Tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak
Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nefes kazak markası için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir