Sen Anlat Karadeniz 45.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 45.Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 45.Bölüm son fragmanı yayınladı. Yeni bölüm fragmanında Mustafa’ya karşı Asiye tavır yapar. Evlilik teklifi almadığından tavır yaptığını söyler. Asiye’nin bu sözü sonrası telaş içine giriyor. Mustafa öncelik olarak Mustafa ve Tahir’de fikir alarak Asiye’yi yemeğe çıkarıyor. Asiye’ye güzel sözler söylemek isteyen Mustafa Tahir’den yardım istemeye devam ediyor. Mustafa telefonun kapanması ile zor durumda kalır. Vedat’ın ölümü sonrası Nefes ve Tahir ilk defa korkusuzca beraber oluyorlar. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Sen Anlat Karadeniz 44.Bölüm Kıyafetleri

Mercan yeşil elbise
Mercan yeşil elbise için Tıklayınız.

 

Berrak siyah elbise
Berrak siyah elbise Mango,incelemek için Tıklayınız.

 

Nefes kahverengi kazak
Nefes kahverengi kazak için Tıklayınız.

 

İrem Helvacıoğlu siyah ceket
İrem Helvacıoğlu siyah ceket için Tıklayınız ve kazağın benzeri için Tıklayınız.(Kazak mağazada tükenmiş)

Tahir son bölümde Fikret ile yüzleşir. Annesi geldiği anda Tahir duymuş olduklarının doğru olduğunu anlıyor. Tahir’in onlar ile empati yapmasını Fikret ister ama Saniye konuşamaz. Günahım yok dese  de Saniye, onu konuşması için Fikret zorlar. Tahir ve Sakine kaçınca sen Sakine’nin ve deli Tahir’in oğlusun der. Ailesi hakkında öğrenmiş olduğu gerçeklerden sonra Tahir çok sarsılıyor. Tahir gittikten sonra Saniye, Tahir ile konuşurken evinin içine dinamiti attın diyor. Gözyaşları içinde Tahir hemen oradan uzaklaşıyor. Yaşadığı bu yükü Nefes ile paylaşmak ister. Nefes’e öğrenmiş olduğu gerçekleri anlatıyor.

Asiye saks elbise
Asiye saks elbise Adl,incelemek için Tıklayınız.

 

Tahir siyah ceket
Tahir siyah ceket Loft,ürüne gitmek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak
Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak incelemek için Tıklayınız

Çarpışma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Tahir ile yüzleşen Fikret soluğu Vedat’ı sıkıştırmakla alıyor . Tahir’in tekrardan özgürlüğe kavuşabilmesi eline aldığı kozlar sayesinde  geliyor. Nefes ve Tahir konağa döner fakat Vedat bu yenilgiyi kabul etmiyor. Aralarında yaşanan bu olaylara Fikret son vermek ister. Fikret’in karşısında Tahir ise silahını çıkararak Tahire uzatıyor. Vedat’ın silahını bırakmasını Fikret söylüyor. Vedat onu dinlemez, Tahir’i vurmak için niyetlendiği an, onu korumak için öz oğlu Vedat’ı babası öldürüyor. Vedat göğsünden vurularak Tahir’in kucağına yığılmıştır. Düşmanı olduğu Vedat’ı Tahir tutuyor. Oğluna koşan Fikret onun bu durumunu gözyaşları içinde izler.

Oğlu Vedat’ın ölümünü ve bunu kendisinin sebep olmasını Fikret kaldıramaz. Kaydını kaybeder ve evi darmadağın yapar. Sonunda yapacağı hiç bir şey olmadığı anlar ve onu toprağa vermeye hazırdır. Fikret, Osman Amcadan yardım alarak oğlunu gömmeye hazırlanır. Tahir onun mezarını kazarak günahlarını da birlikte gömer.

Sen Anlat Karadeniz 45.Bölüm Dizi Sponsorları

Sen Anlat Karadeniz dizisi izlenmeye devam ediyor. Sosyal medyada da replikleri dönen dizinin izleyici kitlesi oldukça fazladır.  Dizi Kıyafetleri ve Dizlerde oyuncuların sponsorlarını sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Sen Anlat Karadeniz Asiye çiçekli elbise
Sen Anlat Karadeniz Asiye çiçekli elbise incelemek için Tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket incelemek için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir