Sen Anlat Karadeniz 46.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 46.Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 46.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarını yayınlayacağımız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde fazlasıyla kıskançlık krizleri yaşanmaktadır.  Kamyonetten indirilen bisikletten sonra Nefes bunlar nereden çıktı der. Tahir, Nefes’e bagajdan çıkan şeylere zaafım var biliyorsun dediği fragmanda oldukça keyifli gözükmektedirler. Tahir ve Mustafa’nın eşlerinden dolayı başları derttedir. iki eltinin telefonda duymuş olduğu sesler onları fazlasıyla kıskançlık krizine sokmuştur.

Ulaş'ın Sen Anlat Karadenizde giydiği mont
Ulaş’ın Sen Anlat Karadenizde giydiği mont incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Asiye Kırmızı Elbise
Sen Anlat Karadeniz Asiye Kırmızı Elbise incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Tahir Gömlek
Sen Anlat Karadeniz Tahir Gömlek incelemek için tıklayınız

Kaleliler Nefes’in hamile olduğunu öğrenmesiyle çok mutlu oluyor. Abisi Mustafa ile Tahir İstanbul’a geliyor. Nefes ve Asiye’nin bu durum hiç hoşlarına gitmiyor. Vedat ölümü ile herkesi şok etse de planları hala öbür dünyadan işlemeye devam etmektedir. Sen Anlat Karadeniz Nefes Kıyafetleri ve tüm oyuncuların kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Nefes kahverengi kazak
Nefes kahverengi kazak incelemek için tıklayınız (İndirimde)

 

Nefes mavi kazak
Nefes mavi kazak için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 45.Bölüm Özeti

Vedat’ın öldüğünü Nefes Tahir’den öğreniyor. Bitti artık diyen Tahir Nefes’e bu haberi verir. Birlikte mezara giderler. İçinde yaşadığı kini Nefes mezara da kusar. Nefes mezara bakarak oraya beğendin mi? diyerek sorar. Mezara karşı bırak sana dua edecek kimseyi çiçek bile bırakacak kimsen yok. Biz çok artık çok mutlu olacağız der. Sen artık hesabını Allah’a ver der. Tahir ve Nefes için geçmişleri geride bırakacağı yeni dönem başlıyor. Tahir ‘’Ben sana dedim ki, tüm yaralarını saracağım sözleri ile Nefes ile birlikte yeni hayatlarının bu sözlerle anlatıyor.

 

Kuzgun Dizisi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Mustafa’nın duygusal bunalımı ile Asiye zor duruma düşer Asiye eşinden beklediği romantik bir evlenme teklifini almadığını söyleyerek, Mustafa’yı zor duruma sokmuştur. Mustafa ne yapacağı konusunda etrafındaki kişilerden yardım ister. Kadınların doğum yaptıktan sonra Esma çirkinleştiği düşüncesini paylaşıyor. Bu sırada Ali’den romantik baş başa yemek önerisi gelir. Mustafa ise bunu hiç istemeden organize der. Geceye çok güzel bir elbise giyerek hazırlanan Asiye, Mustafa’yı şaşırtıyor. Mustafa’nın çilesi burada da devam ediyor. Mustafa’dan kendisini güzel sözler bekliyor. Asiye tuvalete gittiği sırada Mustafa hemen Tahir’i arar ve ondan yardım ister. Tahir bunu kabul eder. Nefes’e bakana Tahir, aşkı ile ilgili düşündüğü sözleri Mustafa’ya sözler. Bu sözler karşısında Asiye adeta büyülenmiştir. Telefon bir anda kapanması ile Mustafa tekrar zor durumda kalıyor.

Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak
Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak incelemek için Tıklayınız

Sen Anlat Karadeniz 46.Bölüm Dizi Sponsorları

Nefes’i kıran Saniye, Tahir’i de artık kaybeder. Saniye yapmış olduğu hataları tamir etme zamanı gelmiştir. Nefes ile bu nedenle konuşur. Saniye ondan özür dilerek yaptıklarının en zulmünü sana yaptım der. Herkesten çok beni anlayan sendin diyerek ondan af dilmesini istiyor. Bu sözlere söylediği sırada orada Mustafa, Tahir ve Asiye’de vardır. Herkesin gözü doluyor. Saniye’yi affeden Nefes birde elini öpüyor. Sevdiği kadının büyük bir yüreği olduğunu söylüyor. Nefes ise Tahir’e bunun kaynağı sensin diyor.

Murat, Nazar ile muradına erer. Vedat’ın ölümünün hemen arkasından iki genç evleniyor. Nazar için sadece Murat vardır. Babası onu kapıya koymuştur. Düğünlerinde yaşanan olay tüm davetliler için sürpriz oluyor.

Sen Anlat Karadeniz 46.Bölümde Giyilen Kıyafetler

Sen Anlat Karadeniz 3 Nisan saat 20:00 de yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam edecektir. Dizi her geçen hafta heyecanını üzerine koyarak izlenmeye devam etmektedir. Sen Anlat Karadeniz 46.Bölüm Kıyafetleri ile birlikte Dizi oyuncu kıyafetleri ve modasını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tahir siyah ceket
Tahir siyah kot ceket incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes kot Ceket incelemek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir