Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm Fragmanı

Sevgili Sen Anlat Karadeniz dizisi sevenleri, merakla beklediğimiz Sen Anlat Karadeniz 47. yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı! Hemen ardından 2. fragman da ekranlarda yerini aldı. Herkesi şok edecek gelişmeler yaşanan dizide, bu haftaki efsane bölümde Tahir’i bekleyen acımasız kurgular izleyenlerini çok üzecek. Sen Anlat Karadeniz dizisine saatler kalırken, yeni bölümün getireceği hüzünler sevinçlerin önüne geçecek. 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranları başında sizler ile buluşmak üzere bekleyecek. İzlemeye her an kıyamayacağınız sahnelerin getireceği hüzünler karşısında siz nasıl etkileneceksiniz? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı için takipte kalın. Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm Kıyafetleri ve markalarınız sizlere yazımızda sunmaya devam ediyoruz. Bizi takip etmeye devam ediniz.
Sen Anlat Karadeniz Öykü Mont
Sen Anlat Karadeniz Öykü Mont incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Mercan Yelek
Sen Anlat Karadeniz Mercan Yelek incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz İrem Çanta
Sen Anlat Karadeniz İrem Çanta incelemek için tıklayınız
Sen Anlat Karadeniz Ulaş Tişört
Sen Anlat Karadeniz Ulaş Tişört incelemek için tıklayınız.
Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm’ünde Neler Oluyor? 
En büyük şoku yaşayan Murat, düğün günü terk edilmenin acısını atması kolay olmayacak. O kadar ki intihara bile teşebbüste bulunmayı düşünür. Tabi Fikret Kaleli onu yalnız bırakmaz ve Tahir de. Bu bunalımdan çıkmasına en büyük desteği yine onlar vermiştir. Vedat’ın yaptıklarının etkisini ortadan kaldırmaya çalışan Fikret, sürpriz bir gelişmeyi Tahir’e söylemek zorunda kalır.
Tahir bej gömlek
Tahir bej gömlek Colin’s,ürün için Tıklayınız.
Sen Anlat Karadeniz Berrak siyah elbise
Sen Anlat Karadeniz Berrak siyah elbise incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Mercan yeşil elbise
Sen Anlat Karadeniz Mercan yeşil elbise incelemek için tıklayınız (indirimde)

 

Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak
Sen Anlat Karadeniz İrem Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Tam her şey güzel gidiyor derken, Tahir’in suratı oldukça asık görünüyor. Peki, bunun sebebi neydi? Vedat giderken ardından hain ve kinle işlenmiş bir bilgiyi Tahir’e bırakarak, ona hayatı zindan edecek etki yaratmıştır. Vedat, eğer Nefes hamile kalırsa ikisi de hayatını kaybeder diyerek Tahir’e zor zamanlar yaşatmıştır. Bunu bir an bile aklından çıkaramaz ama Nefes’e karşı olan aşkı tabi ki onu kaybetmeye göğüs germeyecek kadar büyüktü. Dizide yer alan oyuncular için Kim nereden Giyiniyor sorularınız için sizlere ünlülerin kıyafetlerini yayınlamaya devam ediyoruz.

Tahir siyah ceket
Tahir siyah kot ceket incelemek için tıklayınız

 

Nefes kahverengi kazak
Nefes kahverengi kazak incelemek için tıklayınız

Sen Anlat Karadeniz 47. Bölüm Sponsorları

Asıl soru: Tahir bebeği aldırmak zorunda olduğunu Nefes’e nasıl açıklayacaktı? Bunun nasıl bir açıklaması olabilir ki! Kendisini iyice çıkmazda hisseden Tahir, sevdiği kadına karşı çok büyük sorumluluk hisseder. Hem onu en büyük aşkından mahrum bırakmak istemez hem de çocuğunu göz göre göre kaybetmesine izin vermek istemiyordu. Bu kadar zor olan durum içinde Nefes her şeyi öğrenince ne yapacaktı? Tahir, tek çıkış yolunun bebeği aldırmak olduğunu söylerken Nefes’in tepkisi ne olacak? Hepsini açıklamasını Sevgili Sen Anlat Karadeniz 47. yeni bölümde göreceğiz. Oldukça hüzün içerikli bir bölüm yine sizlerle buluşuyor.
Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri ile var olan tüm oyuncuların kombin tercihlerini sayfamızdan birebir bulabileceksiniz. Keyfinize ve zevkinize uygun kıyafetlerin hepsine buradan kolayca ulaşabileceksiniz. Sen Anlat Karadeniz kıyafetleri için sayfamızdaki yazıları takip ederek bağlantılara ulaşabilirsiniz. Birebir ürün bağlantısı sayesinde sizler de ürünlere çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dizi günün heyecanla beklerken siz de yayınladığımız kıyafetleri inceleyebilirsiniz.
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket
Sen Anlat Karadeniz Nefes Ceket incelemek için Tıklayınız.

 

Sen Anlat Karadeniz Asiye çiçekli elbise
Sen Anlat Karadeniz Asiye çiçekli elbise incelemek için Tıklayınız (indirimde)
Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes mavi elbise incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise
Sen Anlat Karadeniz Nefes elbise incelemek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir