Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm Kıyafetleri

28 Şubat akşamı ATV izleyicini ekrana bağlayacak süper bir bölüm ile ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm kıyafetleri merak konusu. Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu duru güzelliği ve sade seçimleri ile tam bir Karadeniz kızı olma yolunda ilerliyor ve kıyafet seçimlerini Karadeniz geleneklerine uydurmaya başarmış durumda.

Sen Anlat Karadeniz 6 Bolum Nefes beyaz mont

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm Nefes kıyafetleri merak konusu olurken bakalım bu hafta Sen Anlat Karadeniz dizisinde kim ne giymiş? Soft renkleri tercih eden Sen Anlat Karadeniz Nefes Kıyafetleri genç kızların favorisi olurken, İş kadını Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kıyafetleri dizi modasını yakından takip eden hanımların yakın takibinde, Sen Anlat Karadeniz Asiye Kıyafetleri yani Öykü Gürman Sen Anlat Karadeniz dizi Kıyafetleri şıklığı ile göz dolduruyor ve asi güzelin seçimleri son moda trendlerini yansıtıyor ve 2018 elbise modelleri için fikir vermeyi ihmal etmiyor.

Sen Anlat Karadeniz 6 Bolum Asiye lacivert kaban

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm Kıyafetleri

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Asiyenin giydiği lacivert trençkot, Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Eyşanın giydiği kareli gri pantolon ve kırmızı triko kazak ile Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Nefesin giydiği beyaz şişme mont, Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Tahirin giydiği siyah mont, Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Mustafanın giydiği siyah kaban ve Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde Tahir’in giydiği lacivert triko kazak göre çarpıyor.

Sen Anlat Karadeniz 6 Bolum Tahir lacivert mont

Tüm Sen Anlat Karadeniz Dizi Kıyafetleri ve Sen Anlat Karadeniz 6.Bölümde giyilen kıyafetlerin markaları araştırılıyor. Sen Anlat Karadeniz sponsorları açıklandıkça yazımızı güncelliyor  ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm özeti Tahir ve Nefes, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırır ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar! Birlikte açıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde işler karışır. Nefes’in geri döndüğünü gören Saniye ne yapacak?Vedat ile anlaşma yapan Mustafayı neler bekliyor? Nefes ise Mustafa’nın oğlunu Vadat’a verdiğini öğrenir ve “Oğlum nerede?” diye üzülen Nefes oğlunu bulmakta kararlıdır ve tüm tehlikelere rağmen direnmeye kararlı olan Nefes, Vedat’tın evlenme teklifini kabul edecek mi? Oğlunu görmek için Vedat’la evlenecek mi? Yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek? Nefes ve Tahir’in işi yine çok zor görünürken Süper bir hikaye ile evimize konuk olacak Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm için geri sayım başladı.

Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm Kıyafetleri

 

Sen anlat Karadeniz 14 Bolum Nefes mavi cicekli elbise
Sen anlat Karadeniz 14 Bolum Nefes mavi cicekli elbise TrendyolMilla 109TL  Kod:TOFSS18LE0160 incelemek için tıklayınız

 

Sen anlat Karadeniz 14 Bolum Nefes mavi elbise
Sen anlat Karadeniz 14 Bolum Nefes mavi elbise LCW 80 TL incelemek için tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz 11 Bolum Eysan ceket
Sen Anlat Karadeniz 11 Bolum Eysan ceket Fabrika 130TL  incelemek için Tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz 8 Bolum Tahir kaban
Sen Anlat Karadeniz 8 Bolum Tahir kaban Avva incelemek için Tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Eysan kaban
Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Eysan kaban Adil Işık 39,90TL incelemek için Tıklayınız

 

Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Nefes mont
Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Nefes mont Collezione

 

Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Eysan mavi kaban
Sen Anlat Karadeniz 7 Bolum Eysan mavi kaban @palmon_official

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir