Sen Çal Kapımı Selin Atakan Kimdir (Bige Önal)


Sen Çal Kapımı Selin Kimdir?

Fox TV ekranlarının 2020 yaz dizilerinden olan Sen Çal Kapımı Selin Atakan Kimdir (Bige Önal), Bige Önal Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Sevgilisi Kimdir? Yer aldığı diziler hangileridir? Bige Ünal kıyafet seçimleri her bölümde ayrı ayrı sitemize güncel olarak eklenecek olup dizi kıyafetleri üzerine tıklayarak direkt olarak ürüne gitmeniz mümkündür. Ekranların sevilen yüzlerinden olan Bige Önal, Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrol oyunculuğunu paylaştığı projede birlikte yer almaya hazırlanmaktadır.

Bige Önal kimdir

Mf Yapım’ın üstlendiği Romantik komedi yapımcılığını Asena Bülbüloğlu üstlenmektedir. Yönetmenliğini ise Ender Mıhlar yapmaktadır. Bige Önal dizide karakterinden biraz bahsedecek olursak Serkan Bolat’ın yakın arkadaşı, çok başarılı düzenli bir hayat yapısı bir o kadar da akıllı bir kadındır. Babası, Serkan’ın babası ile aynı şirket ortağı ve onu da tanıyan en iyi kişilerdendir. Ailenin tek çocuğudur.

Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri görünüz.

Sen Çal Kapımı Bige Önal

Bige Önal Kimdir? Kaç Yaşındadır? 1 Şubat 1990 İstanbul doğumlu olan oyuncu, babası eski Galatasaraylı futbolcu Erhan Önal’ın kızı ve annesi eski mankenlerde olan Mine Baysal’dır. Bu yıl 30 yaşına giren isim lise eğitimini St Benoit özel okuldan almış, ardından da İstanbul Bilgi Üniversitesinde Sinema Televizyon bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk dışında 2010 yılında çekilen Newyork’ta Beş Minare sinema filminde yapım asistanı olarak görev almıştır.

Sen Çal Kapımı Bige önal

Sen Çal Kapımı Selin Atakan’ın Yer Aldığı Diziler

Sen Çal Kapımı Selin Atakan Kimdir (Bige Önal), son olarak 2015 yılında Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya, Cevda Düvenci gibi isimlerinde yer aldığı En Güzel Hikayem dizisinde Alara karakterine hayat vermiştir. 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Benim Adım Gültepe dizisinde Nazlı karakterini canlandırmıştır. 2013 yılında büyük beğeni ile izlenen Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Okan Yalabık gibi isimlerde yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde de kendisine yer bularak burada Rita karakterini oynamıştır. 2011 yılında Elde Var Hayat (Yeliz karakteri), 2010 yılında Halil İbrahim Sofrası (Didem) ve 2007 yılında ilk olarak Kısmetim Otel dizisinde Gizem karakterine hayat vermiştir.

Bige Önal sevgilisi Aras Bulut ile
Bige Önal sevgilisi Aras Bulut ile birlikte.

rus porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir