Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Seni Çok Bekledim Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarının 2021 de yayın hayatına başlayan Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında. Dizinin başrol kadrosunda yer alan İrem Helvacıoğlu (Ayliz), Özcan Deniz (Kadir), Mustafa Uğurlu (Cemal), oyuncuların başında yer alıyor. Merak ettiğiniz Seni Çok Bekledim Kıyafetleri için bizleri takip etmeye ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayınız.

Haftanın her cuma saat 20:00’da yayın hayatına başlayan dizi bu hafta 3. Bölüm ile ekranlara gelecektir. Şimdi bu hafta ekranlara gelecek olan dizide bizleri neler bekliyor. Ayliz, Kadirin evinde annesi ile karşılaşırken, onun söylediklerini dinlemeyerek kendisinden uzak durmasını söylüyor. Kadir ise artık pes eder. Onunda artık Ayliz’i inandırmak için hiç bir güveni kalmamıştır.

İrem Hemvacıoğlu bordo sweatshirt
İrem Hemvacıoğlu bordo sweatshirt için Tıklayınız.

Seni Çok Bekledim Kıyafet Sponsorları

Ayliz ise kısa bir süre içinde Kadir’e karşı olan duygularını artık bastıramayacak kadar güçlü olduğunu fark ediyor. Yaşananların üzerinde ise Kadir’i ikna etmek onun için kolay olmayacaktır. Selo ve Erol tekrar karşılaşmaları ve ardından büyük kavga eder. Yaşadıkları bu kavga ise Selo’nun ailesi ile evden ayrılmasına neden olurken, çok büyük bir trajediye neden oluyor. Dizide yer alan diğer oyunculardan da biraz bahsedelim.

İrem Helvacıoğlu gri kaban
İrem Helvacıoğlu gri kaban için Tıklayınız.

Sibel Şişman (Şebnem): 22 Ekim 1991 İstanbul doğumlu olan sineme ve tiyatro oyuncusudur. Eğitim hayatını İstanbul Devlet Konservatuarı tiyatro eğitimi alarak tamamlamıştır. Tiyatro oyunculuğu dışında Siyah İnci, Yeter, Farklı Desenler, Erkenci Kuş gibi diğer dizilerde yer alarak adından söz ettirmiştir.

İrem Helvacıoğlu mavi elbise
İrem Helvacıoğlu mavi elbise için Tıklayınız.

Türkü Turan (Zahide): 1 Şubat 1985 Bodrum doğumlu olan oyuncu sinema, dizi ve film oyuncusudur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Henüz daha 2 yaşında iken Gençlik Yılları sinema filminde oyunculuğa başlamıştır. Aradan geçen yılların üzerine Annem, Öyle Bir Geçer Zamanki, Adına Feriha Koydum, Nuri, Maral, Tatar Ramazan, Bir Litre Gözyaşı, Aşk Tesadüfleri Sever gibi bir çok projede kendisine yer bulmuştur.

Seni Çok Bekledim dizisi Mihre bej bluz
Seni Çok Bekledim dizisi Mihre bej bluz için Tıklayınız.

Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile birlikte eklemiş olduğumuz dizi görsellerinin üzerine tıklayabilirsiniz. Yer alan Dizi Kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir