Seni Çok Bekledim Dizisi Ne Zaman Başlayacak?


Seni Çok Bekledim Dizi Konusu

Seni Çok Bekledim Dizisi Ne Zaman Başlayacak? yazımız içerisinde siz değerli seyircileri için hazırlanacaktır. Seni Çok Bekledim Dizisi 2020- 2021 yeni sezonda seyircisini karşılayacak. Peki, Seni Çok Bekledim Dizisi hangi kanalda yayınlanacak, hangi tarihte vizyona girecek ve oyuncu kadrosun da kimler yer alıyor? Tüm soruların cevabını bulabilmek için sayfamızı takip etmeye devam edin. Seni Çok Bekledim Dizisi için başrol oyuncusu olarak ekranlarda görmeyi özlediğimiz Özcan Deniz’in yer alacağı öğrenildi. Diğer başrol oyuncusu ise Burcu Özberk olarak belirlendi. Seni Çok Bekledim Dizisi için diğer oyuncu kadrosuna değineceğiz. Yeni sezon dizimiz hakkında merak ettiğiniz her şey için şimdi, ayrıntılarını inceleme zamanı geldi. Seni Çok Bekledim Dizisi konusuna gelince, bir aşk hikayesi olarak senaryo edilecek.

İrem Helvacıoğlu gri kaban
İrem Helvacıoğlu gri kaban için Tıklayınız.
İrem Hemvacıoğlu bordo sweatshirt
İrem Hemvacıoğlu bordo sweatshirt için Tıklayınız.
İrem Helvacıoğlu mavi elbise
İrem Helvacıoğlu mavi elbise için Tıklayınız.
Seni Çok Bekledim dizisi Mihre bej bluz
Seni Çok Bekledim dizisi Mihre bej bluz için Tıklayınız.

Seni Çok Bekledim Dizi Hakkında

Seni Çok Bekledim Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Seni Çok Bekledim Dizi Kıyafetleri yazı içerisinde sizlerle olacak. Seni Çok Bekledim Dizisi için Özcan Deniz, tüm proje tasarımını kendisi yapacaktır. Dizinin senaryosu birçok oyuncuya gönderilmiş olup, uygun görülebilecek oyuncular yeni başlayacak olan dizide yer alacak. İlk akla gelen isimlerden Aybüke Pusat, hem Söz dizisi hem de Her Yerde Sen dizisi ile seyircisi tarafından beğeni ile izlenmişti. Bu başarılarının ardından kendisine bayan başrol karakteri için teklif gönderildi. Seni Çok Bekledim Dizisi Eylül ayında seyircisi ile buluşmayı bekliyor olacak. Yayın hayatına da Star TV kanalında devam edileceği bekleniyor. Yapımcılığı ise O3 Medya tarafından üstlenecek.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu

Özcan Deniz: Aslen Ağrı’lı olan şarkıcı, 1972 Ankara doğumludur. Çocuk yıllarında ailesi Aydın’a göçmüştür. Gençlik yıllarına kadar bu bölgede yaşamıştır. Orkestrada şarkı söyleyerek para kazanmaya başlamış ve 14 yaşında kendi orkestrasını kurarak Almanya’ya gitmiştir. Burada clup anlaşması yaparak şarkı söylemeye başlamıştır. Çıktığı clupte bir yapımcının onu dinlemesi sonucunda 1991 yılında Türkiye’ye geri dönerek albüm yapmaya başlamıştır. Daha sonra ünü artmaya devam etmiştir. Şarkıcının aklının bir köşesinde de hep oyunculuk hayali yer alıyordu. Bunu da hakkıyla Asmalı Konak adlı dizi ile yapmaya başlamıştı. Daha sonrasında ise hem dizi hem de film senaristliği yapmaya devam etmiştir.

Aybüke Pusat: 20 Mayıs 1995 yılı Ankara doğumludur. Güzel oyuncu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunudur. 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında 3.lük derecesini kazanmıştır. Oyunculuğa Medcezir adlı dizi ile başlamıştır. En son başrol olarak yer aldığı Her Yerde Sen adlı dizide büyük beğeni kazanmıştır.

mobil porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir