Şeref Sözü 1. Bölüm Kıyafetleri

Şeref Sözü 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

14 Ekim tarihi ile ilk bölümün yayınlanacağı Şeref Sözü 1. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Show TV de yayınlanacak dizi haftanın Çarşamba günleri yayınlanacaktır. Tolgahan Sayışman, Hülya Darcan, Sude Gürler, dizinin başrol kadrosunda yer alacaktır. Şeref Sözü kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Şeref Sözü İsra mor elbise
Şeref Sözü İsra mor elbise için Tıklayınız
Şeref Sözü Yasemin siyah ceket
Şeref Sözü Yasemin siyah ceket Keikei incelemek için Tıklayınız.
Şeref Sözü İsra sarı elbise
Şeref Sözü İsra sarı elbise için Tıklayınız.
Şeref Sözü İsra beyaz elbise
Şeref Sözü İsra beyaz elbise için Tıklayınız.

Şeref Sözü dizisinde yer alacak olan takı, aksesuar, ayakkabı, kıyafetler gibi aradığınız her şey sitemizde güncel olarak yayında olacaktır. Merak ettiğiniz dizi kıyafetleri için bizlere yorum kısmından da ileterek yazabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürünün kendisine ve markasına ulaşmanız çok kolay olacaktır. Şeref Sözü 1. Bölüm Kıyafetleri dizi esnasında ve sonrasında da sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Şeref Sözü İsra Kıyafetleri

Toprak Sağlam (Cavidan): 9 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat merkezinden birincilik ile mezun olmayı başarmıştır. Halk dansları da yapmakta ve ayrıca gitar çalıp müzik de yapmaktadır. İlk dizi deneyimini 2005 yılında İlk Göz Ağrısında yer alarak yaşamıştır. Son olarak geçen sezon Güvercin dizisinde yer almıştır.

Aras Aydın (Faruk): 2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumludur. İlk dizi deneyimini 201 yılında Öğretmen Kemal dizisinde Mert karakteri ile yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. İlk başrol deneyimini ise N’olur Ayrılalım dizisinde Ulaş Vardar karakteri ile canlandırmıştır. Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Turgut karakteri ile konuk oyunculuk yaşamıştır.

Şeref Sözü elbiseleri
Şeref Sözü elbiseleri ve sponsorları için tıklayınız.

Şeref Sözü Yasemin Kıyafetleri

Umut Kurt (Hasan): 7 Nisan 1987 Erzincan doğumludur. 1997 yılında amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinden mezun olmuş ve ardından Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncuğuna katılmayı hak kazanmıştır. İlk dizi film deneyimini 2003 yılında Metropol Kabusu projesinde yer alarak yaşamıştır. Organize İşler, Hatırla Sevgili, Bir Demet Tiyatro, Labirent, Tatar Ramazan, Beni Böyle Sev, İtirazım Var ve daha birçok projede kendisine yer edinmeyi başarmıştır.

Hülya Şen (Şükran): 29 Şubat 1968 doğumlu Balıkesir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümden mezun olmuştur. 90 yılların en popüler dizilerinden olan ve unutulmayan dizi Kaygısızlar dizisinde ilk deneyini yaşamıştır. Son olarak ise Avlu dizisinde Naciye karakterine hayat vermiştir.

Trendyolmilla elbise indirimleri
Trendyolmilla elbise indirimleri görmek için tıklayınız.

1 thought on “Şeref Sözü 1. Bölüm Kıyafetleri

  1. Merhaba 🙋‍♀️🙋‍♀️Şeref Sözü 1.bölümde İsra’nın konsoloslukta giydiği mor uzun elbise (v yaka ve v sırt detaylı) markası nedir acaba? Çok aradım ama bulamıyorum 😞😞🥺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir