Servet 4.Bölüm Kıyafetleri

Yayın hayatına çok kısa süre önce başlamış olan Servet dizisi 4. Bölümünde, final yapmakta ve böylece seyircisine veda etmiş olmaktadır. Heyecan ve entrikanın üst düzey bir şekilde yaşandığı dizilerden bir tanesi olan Servet dizisi, bu bölümde de iç içe girmiş entrikalarla ve heyecanlı dakikalarla seyircilerini adeta mest etmektedir.

Servet 4.Bölüm Özeti

Narin’ in kaçırılmasıyla Serap, korkunç bir dehşet içindeyken çaresizce çırpınmaktadır. Tabii bu durumda Can’ da büyük bir çaresizlik içinde. Etraftaki neredeyse herkes, ona bir şekilde baskı yapmaya çalışıyor ve bu da onu Narin’ i bulmak için Kuyu ile işbirliği yapmaya mecbur bırakıyor. Peki bu durumda polisin de Can’ın peşine düşme ihtimali düşünüldüğünde, Can ne yapacak ? Adeta bir suç makinesi olan Kuyu ile işbirliğine devam edecek mi ? tüm bunlar yaşanırken Duru entrikalarına devam ediyor. Eski nişanlısı Efe’nin Hande’ yi elde etmek istemesi ile onu iyice hayatından çıkarıyor. Bu durumlarda kontrolsüz kalan bir kişi daha var. Korkmaz karakteri, Selo’nun yaptığı dalaşları artık kaldıramıyor ve iyice patlama noktasına geliyor. Belki bugüne kadar yaşadığı en zor günlerini yaşayan Can sözünü tutup, Narin’i bulabilecek mi ? ya da bununla birlikte, verdiği sözü tutup da aşk girdabına girebilecek mi ?

Dizi Kıyafetleri

Servet 4. bölüm dizi kıyafeti, birbirinden farklı tasarımlara ve şık kıyafetlere ev sahipliği yapan bir bölüm olmaktadır. Özellikle en şık karakterlerinden bir tanesi olan Narin’ de bu bölümde tüm zerafeti ve güzelliği ile ekran karşısına çıkıyor.
Birsel Çıkıncı’ nın proje tasarımını yaptığı ve Murat Boyacıoğlu’ nun ise senaryosunu yazdığı dizinin yönetmeni ise, Emir khalilzadeh olarak geçmektedir. Başarılı oyuncuları bir araya getirmeyi başaran Servet dizisi, herkeste büyük bir şok etkisi yaratarak 4. bölümde final yapma kararı aldı.

Servet Dizisi Final Kıyafetleri

Servet dizisi Belkıs renkli ceket
Servet dizisi Belkıs renkli ceket Adil Işık 399TL incelemek için Tıklayınız

 

Servet Yener gomlek
Servet Yener gomlek Avva incelemek için Tıklayınız

 

Servet dizisi Can trenckot
Servet dizisi Can trenckot Ramsey incelemek için Tıklayınız

 

Servet dizisi Hande yesil elbise
Servet dizisi Hande yesil elbise Petro Petrova

 

Servet dizisi Ferah elbise
Servet dizisi Ferah elbise Süleyman Tezcan

 

Servet dizisi Durunun elbisesi
Servet dizisi Durunun elbisesi @taracoskuntuncel

 

Servet dizisi Durunun bordo elbise
Servet dizisi Durunun bordo elbise @taracoskuntuncel

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir