Buradasınız
Ana Sayfa > Siyah Beyaz Aşk > Siyah Beyaz Aşk 29.Bölüm Kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 29.Bölüm Kıyafetleri

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum kiyafetleri

Yaşattığı heyecan dolu dakikalar nedeniyle, izleyicisini uzun bir zaman etkisi altında bırakan dizilerden bir tanesi olan siyah beyaz Aşk dizisi ; 7 Mayıs Pazartesi günü 29. Bölümde yeniden ekranları reytinge boğmaya gelmektedir. Siyah Beyaz Aşk 29. Bölümde, Aslı ve Ferhat kendi aralarında yaşadıkları sorunlar ve son zamanlarda artan olaylar nedeniyle, ayrılmalarına alt yapı oluşturulmuştur. Dizideki karakterlerden hangi birisi, bu durumu fırsata çevirmeye çalışmaktadır. Ferhat, gizli kalan sırlarını da öğrenerek eline büyük bir koz geçirir. Aldığı bu marjinal kararla Aslı, aşkını geride bırakabilecek mi ?

Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm birbirinden şık dizi kıyafetleri

Gerek konuları işleyiş tarzı olsun veya heyecan, merak ve beğeninin bir arada yaşandığı senaryosuyla olsun; Türkiye’nin en beğenilen dizilerinden bir tanesi olan bu dizi de, aynı zamanda oyuncuların giydiği kıyafetler de herkesi büyük bir hayranlıkla ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Aslı bluz ve pantolonları ile dikkatleri yine kendi üzerine toplamayı başarırken, Siyah Beyaz Aşk İdil’in kıyafetleri de yine aynı şekilde iddalı olduğunu göstermiştir. Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Aslı beyaz gömlek, onun dizideki sempatikliği arttırmıştır. Ayrıca çok hoş detaylara sahip olması da bu gömleğin çok sevilmesindeki en önemli faktörlerden bir tanesidir. Bununla birlikte dizinin yakışıklı oyuncusu, Ferhat’ın siyah deri Mango ceketi yine en çok beğenilen kıyafetler arasında olmayı başarmıştır. Siyah Beyaz Aşk 29. Bölüm Aslı’nın pantolonu da, dizide dikkat çekici bir fizik ile karşımıza çıkmasını sağlamıştır.

Siyah Beyaz Aşk 29. Bölümü ile de büyük bir ilgi toplamaya devam ediyor.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde tüm bu gelişmeler yaşanırken, Cüneyt; Gülsüm ile Abidin’in sinsi bir şekilde planladıkları entrikaları dağıttığını zannederken, aniden beklenmedik şeyler yapan Gülsüm, işlerin Cüneyt’in istediğinin tam tersine çevirmeyi başarır. Cüneyt ise merakla beklenen hangi suçun cezasını çekecek ? Aslı’nın evden gitmesi Vildan ve Ferhat’ da nasıl bir tepkiye neden olacak ?

Siyah Beyaz Aşk 29.Bölüm Kıyafetleri

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Asli bluz
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Asli bluz Batik incelemek için Tıklayınız

 

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Gulsum elbise
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Gulsum elbise @zeynephautecouture

 

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Vildan elbise
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Vildan elbise @barrus_official

 

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Yeter elbise
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Yeter elbise @zeynephautecouture

 

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Vildan siyah elbise
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Vildan siyah elbise @herryofficial

 

Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Asli ceket
Siyah Beyaz Ask 29 Bolum Asli pantolon Selim Baklaci incelemek için Tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top