Buradasınız
Ana Sayfa > Siyah Beyaz Aşk > SİYAH BEYAZ AŞK 30. BÖLÜM KIYAFETLERİ

SİYAH BEYAZ AŞK 30. BÖLÜM KIYAFETLERİ

siyah beyaz ask 30 bolum kiyafetleri

Bir aşk hikayesi’nin trajikomik bir şekilde içine düştüğü durumları anlatmayı başaran Siyah Beyaz Aşk Dizisi 30. Bölüm ile de herkesi kendisine hayran bırakmayı başardı. Bu bölümde Ferhat bir şekilde polislerin elinden kaçan Namık’ ın peşine düşer ve her ne olursa olsun emniyet teşkilatında önce Necdet’ in intikamını almak için onu bulmaya çalışır. Ferhat; çevresinde kimin üzülüp üzülmediğine hiç aldırmadan bu kovalamacayı sürdürmeye çalışır. Ferhat’ a çok büyük bir bağla bağlı olan Aslı ise, onu uzun yıllar hapiste sürüneceği bir hata yapmaması için adeta tüm imkânlarını seferber eder. Peki Aslı, bu konuda Ferhat’ı durdurabilecek mi ?

İddialı Kıyafetlerin Dizisi Siyah Beyaz Aşk 30. Bölüm

Yine diğer bölümlerde olduğu gibi kadın oyuncuların özellikle iddialı kıyafetler giydiğini bu bölümde de görmüş olduk. Siyah Beyaz Aşk 30. Bölüm Aslı’nın yeşil gömleği ve beyaz ayakkabısı en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki dizisinin güzel oyuncusu Aslı bu bölümde başka hangi kıyafetleri tercih etti ? Siyah Beyaz Aşk 30. bölüm Aslı açık mavi gömlek ve pantolon, onun düz ve hoş fiziğini bir miktar daha ön plana çıkardı. Ayrıca aksesuar olarak ise Aslı’nın yüzüğü küpesi ve kolyesi dizinin bir diğer dikkat çekici detayları oldu. Siyah Beyaz Aşk 30. Bölüm Gülsüm’ün Adl mavi elbisesi onun açık tenli vücuduna en çok yakışan kıyafetlerden bir tanesi olmuştur. Dizinin yakışıklı oyuncusu olan Ferhat’ın siyah deri montu ise erkekler için oldukça göz alıcı bir kıyafet seçimi oldu. Bu bölümde neredeyse her zaman farklı kıyafet tercihleri yapan Aslı’nın bu bölümde de birbirinden değişik kıyafetleri tercih etmiştir. Siyah Beyaz Aşk 30. Bölüm Altan’ın trençkotu kadınların dikkatini çeken bir diğer kıyafet oldu. Olgun kadınlar için ise Yeter’in bej gömleği tercih edilebilir kıyafetler arasına girmeyi bu bölümde de başardı.

Namık ile Ferhat’ın Amansız Kovalamacası Devam Edecekmi ?
Büyük bir ustalıkla emniyet teşkilatından kaçmayı başaran Namık, gizli bir hayat yaşamaya çalışır. Ferhat düşmanına odaklanmış asker gibi bir türlü peşini bırakmaz ve gerekirse canını ortaya koyarak onu aramaya devam eder. Namık tüm pervasızlığı ile Ferhat’ ı yeniden kendi tarafında tutabilmek için farklı bir yol deneyecek mi ? Gülsüm; Ferhat’ın kendilerini Namık’ ın eline hapsettiğini düşündüğü abisine büyük bir öfke duymaktadır. Tüm evlatlarını teker teker kaybetme noktasına gelen yeter ise, uzun bir zamandır gizlediği gerçeklerden kurtulabilecek mi ?

siyah beyaz ask 32 bolum Ferhat kombin
siyah beyaz ask 32 bolum Ferhat kombin için Tıklayınız

 

siyah beyaz ask 32 bolum Aslının elbisesi
siyah beyaz ask 32 bolum Aslının elbisesi için Tıklayınız

 

siyah beyaz ask 32 bolum Aslının gelinligi
siyah beyaz ask 32 bolum Aslının gelinligi @juistanbul

siyah beyaz ask 32 bolum Ferhat damatlık @hatemoglu1924

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top