Son Yaz 1. Bölüm Kıyafetleri

Son Yaz 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İlk yayını ile bu hafta ekranlara gelecek olan Son Yaz 1. Bölüm Kıyafetleri ile de karşımızda olmaya devam edecektir. 03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Soner Ayar yapımcılığında Burak Arlıel yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Dizinin senaryosunda Deniz Gargı, Cenk Boğatur, Cem Görgeç yer almaktadır. Yeni bölüm ile birlikte Son Yaz Kıyafetleri kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir.

Son Yaz dizisi Yağmur kahverengi ceket
Son Yaz dizisi Yağmur kahverengi ceketi Tosato,incelemek için Tıklayınız.
Şebnem Dönmez leopar kazak
Şebnem Dönmez leopar kazak için Tıklayınız.
Son Yaz dizisi Canan bej kazak
Son Yaz dizisi Canan bej kazak için Tıklayınız.
Son Yaz dizisi Canan mavi ceket
Son Yaz dizisi Canan mavi ceket için Tıklayınız.
Son Yaz dizisi Yağmur yeşil elbise
Son Yaz dizisi Yağmur yeşil elbise için Tıklayınız.
Son Yaz dizisi Yağmur bej ceket
Son Yaz dizisi Yağmur bej ceket Bershka, incelemek için Tıklayınız.
Beymen indirim kodu
Beymen indirim kodunuzu hemen ALIN.
Son Yaz dizisi Funda kahverengi çanta
Son Yaz dizisi Funda kahverengi çanta için Tıklayınız.

Son Yaz dizisinde deneyimli isimlerde yer almaktadır. Dizide yer alan oyunculardan ise, Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Emre Karayel, Hafsanur Sancaktutan, Şebnem Dönmez, Sinan Tuzcu, Arif Pişkin, Halil Babür, Sezer Koç, Erdem Şanlı, Yasemin Yazıcı, Ata Nedim Arman, Yunus Narin, Cengiz Okuyucu ve Sarp İkiler yer alıyor.

Son Yaz dizisi Yağmur kahverengi ceket
Son Yaz dizisi Yağmur kahverengi ceket Mango incelemek için Tıklayınız ve pantolonu için Tıklayınız.

Son YAZ 1. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Son Yaz 1. Bölüm Kıyafetleri için yayınlamış olacağımız dizi kıyafetleri sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Dizi yayın öncesi ve sonrasında da sürekli olarak güncel olacaktır. Görselini eklenmiş dizi kıyafetleri üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatını görmüş olacaksınız.

Funda Eryiğit: Kasım 1984 doğumlu olan oyuncu aslen Samsun Bafralıdır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Ardından da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk dizi deneyimini Canım Ailem dizisinde Seyhan Yaman karakteri ile başrol oynamıştır. Karadayı, Poyraz Karayel, Can Kırıkları ve şu sıralarda Netflix de yayınlanan Bir Başkadır dijital platform dizisinde Ruhiye Karakteri ile başroldedir.

Son Yaz Canan Kıyafetleri
Son Yaz Canan Kıyafet Markalarını inceleyiniz.

Son Yaz 1. Bölüm Elbiseleri

Hafsanur Sancaktutan (Yağmur) 20 Mart 2000 doğumlu olan oyuncu İstanbul doğumludur. İlk dizi deneyimine 2018 yılında Servet dizisinde başlamıştır. 2018 yılında ardından Gülperi dizisinde Fidan karakterine hayat vermiştir. Ardından da Bir Annenin Günahı dizisinde yer almıştır.

Ali Atay: 20 Nisan 1976 Rize doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En büyük ününü ise Leyla ile Mecnun dizisinde Mecnun Çınar karakteri ile büyük başarı yakalamıştır. Ebru Cansız ile 2008-2013 yılları arasında evli kalmıştır. 2019 yılında Hazal Kaya ile evlenmiş ve Fikret Ali Atay adında bir çocukları da vardır. Onlarca film ve onlarca dizide yer alarak çok sevilen oyunculardandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir