Söz 55. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star Tv pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden olan Söz Dizisi yeni fragman yayınlandı. Söz 55. Bölüm Fragmanını ve Söz 55.Bölüm Dizi kıyafetleri sitemizde sizler ile paylaşmış olacağız. Peki söz dizisi bu hafta bölümünde hangi kıyafetler daha çok dikkat çekecek ve ilgi görecektir. Bu ürünler belli olduğu anda sizlerle sitemizde paylaşmış olacağız.Söz dizisi son yayınlanan 54.hafta bölümünde neler olmuştu? Son bölümde Derya ve Yavuz tekrar karşı karşıya geliyor. Dragan, Yavuz’un elinden kurtulmuş, İvan’ın yarattığı program ile güvenlik sistemlerine sızabilmeyi başarmıştır. Ayrıca Milli Güvenlik Protokolünün çok özel bilgilerine ulaşabilmiştir. Hedefine artık çok yakın mesafeye gelmiştir.

Söz dizi kıyafetleri
Söz dizi Kıyafetleri ve Modası

ÇUKUR DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Nisan, Dragana destek için Türkiye’ye gelmiş ve Yavuz’un artık hedefindedir. Nisan ile yüz yüze Dragan’ın planladığı saldırıyı önlemek için ve istediğini alabilmek için Nisan’ın zaafını ölüm korkusu ile kullanır. Yavuz Karasu son adımı atmak için Dragan’ın hazırladığı planın tek engelidir. Derya kendisine yapılmış olan saldırının izlerini sürerken Yavuz’un yaptığı otel saldırısına ait görüntüleri eline geçirir. Böylelikle Yavuz ve Derya bir kez daha karşı karşıya gelmiştir. Kara listedeki örgüt temsilcileri Nisan ve beraberindeki Terör eylemcilerine hazırlıklara başlamıştır. Türkiye’de bombalı eylemler düzenlemek isteyen terör öğütlerine karşı harekete geçen Tim ekipleri, operasyonda büyük bir engel ile karşılaşırlar. Komuta Albay Erdem bu operasyon için hayatını feda etmek durumunda kalacaktır.

Söz 55.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Söz dizisinde bu hafta dikkat çeken ürünleri ve dizide yer alan, Söz Tolga Sarıtaş dizi kıyafetleri, Söz Tolga kıyafetleri, Söz Derya dizi kıyafetleri, Söz eylem kıyafetleri, Söz Acar kıyafetleri, Söz Atsız dizi kıyafetleri, Söz Güler dizi kıyafetleri ve Söz Nazlı dizi kıyafetleri ve modasını sizlerle paylaşacağız.

Söz Dizisi
Söz Dizisi Savcı Derya’nın elbisesi Zara, incelemek için Tıklayınız.

Söz 55. Bölüm Dizi Fragmanı

Yavuz’u en derininden vurmak için Dragan bir plan yapıyor. Kendini yaralı sivillerin kurtulması için vakit geçmeden helikoptere taşınması Feda eden Albay Erdem, kahramanca mücadele verirken Tim komutalarını da arkada bırakmamak için döner. Yükselen alevler olay yerinde Erdem’in etrafını sarmıştır. Listedeki tüm isimlere ulaşmak için Baran’ın Türkiye’ye getiren Tim ekipleri önemli bilgiler edinmiştir. Örgüt Tim’in başarılı olmasından diğer isimlerinde yakalanacağından korkmaktadır. Örgüte patlayıcı sağlan kişi Erdal’dır. Dragan hem Erdal’ı korumak hem de Türkiye’ye çok miktarda patlayıcı sokmak istiyor. Bu plana engel olmak için Yavuz elinden geleni yapmaktadır. Dragan yapacağı eylemin engelleyeceğini anlamış, ve bu sefer hedefe Tim’i almıştır.

 

Söz dizisi Eylem elbise
Söz dizisi Eylem elbise Zara, incelemek için Tıklayınız.

 

söz savcı derya kıyafeti
söz savcı Derya kıyafeti için TIKLAYINIZ.

 

Söz derya kıyafetleri
Söz derya kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Söz Melisa dizi Kıyafetleri
Söz Melisa dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Söz Tolga Dizi Kıyafetleri
Söz Tolga Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.
Söz Nedya Dizi Kıyafetleri
Söz Nedya Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

1 thought on “Söz 55. Bölüm Dizi Kıyafetleri

  1. Kardeşim bana Tolga Sarıtaş’ın 55. bölümde giydiği deri görünümlü kahverengi ceket lazım. Lütfen rica ediyorum bana bulurmusunuz. Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir