Söz 56.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Söz dizisi 56. bölüm ile Pazartesi akşamı saat 20:00’da yeni bölümüyle yayında olacaktır. Çok heyecanlı geçen 55. bölümden sonra bu haftada izleyicileri heyecanlı bir bölüm beklemektedir. Ayrıca sitemizde yeni bölümünde Söz dizi kıyafetleri açıklandıkça yayınlanacaktır.
Söz geçen hafta bölümünde neler olmuştu, biraz bunları hatırlayalım. Heyecan dolu bölümde Dragan, yeni bir plan içerisinde Yavuz’u can evinden vurmak için planlıyor. Kahramanca mücadele veren Albay Erdem yaralıları helikoptere ulaştırabilmek için kendini feda edecek bir mücadele göstermiştir. Erdem’in etrafını alevler çoktan sarmıştır.

Söz dizi kıyafet modası
Söz dizi kıyafet modası sponsorları için TIKLAYINIZ.

Tim Baran’ı kara listede olanlardan olduğundan ülkeye getirmiş ve kara listede bulunan diğer kişilere ulaşmak için elinden geleni yapar. Örgüt Tim’in olduğu başarından diğer isimlerinde yakalanacağından rahatsız olur ve korkmaktadır. Örgüte bu konuda yardımcı olacağınız Dragan söyler. Dragan kara listeye ulaşmak için Erdal’ı korumasına almıştır.

Söz Melisa Ceket
Söz Melisa Ceket için TIKLAYINIZ.

Örgüte patlayıcı sağlan isim ayrıca Erdal’dır. Ülkeye patlayıcı sokmak isteyen Dragan, ayrıcı onu korumaktadır. Yavuz, Dragan’ın planına engel olmak için elinden geleni yapmaktadır. Dragan yapmayı planladığı eylemin engelleyeceğini anlamış, ve yeni bir plan ile Yavuz’u can evinden vurmayı planlar. Bu sefer Tim, Dragan’ın hedefindedir. Hem Timi hemde kendi görev kimliğini korumak zorunda kalmaktadır.

Dizi Kıyafetleri erkek ürünleri
Dizi Kıyafetleri erkek ürünleri için TIKLAYINIZ.

Söz 56.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dragan’ın hain planına Yavuz düşmektedir.Yavuz, Dragan’ın hain tuzağına düşmüş, kendi feda eder ve işkence altındadır. Tim başarılı bir operasyon yapmış ve Erdal’ı kurtarıp eve dönmektedir. Dragan hain planlarını Yavuz’u öldürmek için yaparken, Erdal’ı Nisan tarafından geri alınmasını talep eder. Yavuz, Dragan’ın tek bir kozudur. Onu Tim’e sağ olarak vermeye de niyeti hiç yoktur. Yavuz’un tutsak olduğu haberi Tim geri yola çıkarken gelir.
Tim’in kafasını kurcalayan Yavuz’un Dragan’ın eline nasıl geçtiğidir.

YASAK ELMA DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erdal’ı geri almak için Dragan, Yavuz karşılığı için harekete geçmiştir. Tim bu takası Erdal’dan diğer örgüt üyelerinin isimlerini aldıktan sonra yapacaktır. Derya,Erdem ve Eylem bu kadar kısıtlı zamanda Yavuz’un hayatını kurtarmak için yarışacaktır. Dragan takas sırasında beklendiği gibi kalleşlik yaptığından, o kadar teröristle Yavuz’u çatışmak zorunda bırakır. Tim, Yavuz’a yardım etmek için zamanla yarışıyor. Bütün bu çatışma ve işkenceden sonra farklı bir yola girecektir.

Dizi kıyafetler elbise
Dizi kıyafetler elbise sponsorları için TIKLAYINIZ.

Söz 56.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Söz 56. Bölüm dizi kıyafetleri, Söz dizi modası, Sözde giyilen kıyafetler ve markaları ile birlikte sizlere sayfamızda yayınlayacağız. Sitemizi takip etmeye devam ediniz. Söz dizisi başrol oyunculardan Tolga Sarıtaş kıyafetlerini, Deniz Baysal sponsor markalarını, Söz Meriç Aral elbise sponsorları da sitemizde yer alacaktır.

Söz dizisi ceket sponsor
Söz dizisi ceket sponsorları için TIKLAYINIZ

 

Dizi Kıyafetleri
Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir