Söz 76.Bölüm Kıyafetleri

Söz 76.Bölüm Fragmanı

Söz 76.Bölüm Kıyafetleri ve markalarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Söz Dizisinde giyilen kıyafetler için sitemizi takip etmeye devam ediniz.Tim kılık değiştirip Karabatağı kurtarma operasyonuna gider.Derya Yavuz’u tutuklar ve sorguya alır.Yavuz bir şekilde sorguyu atlatmış olacak ki Linda ve ekibini basar.Tim Karabatağı kurtardıktan sonra Dragandan intikam alma operasyonuna girişir.Derya neden tutuklandı? Dragan ölecek mi?Söz 76.bölümüyle Pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Söz 75.Bölümde Yaşananlar

Fethi’nin şehit olması herkesi derinden üzmüştür. Yavuz’un Fethi’ye sarılışı Eylem’in sevdiğine son bakışı son vedası izleyici adeta ekran karşısına kilitledi. “Size uğruna savaşmaya değer bir ülke bıraktım şunu da bilin gözünüz arkada kalmayacak, hakkınızı helal edin. “
Fethi’nin şehadetine üzülen Çaylağı arkadaşları sakinleştirir Yavuz Komutan mücadeleye devam edeceklerini söyler. Fethi, baba olacağını Eylem’in hamile olduğunu Çaylağa anlatmıştı. Fethi bebeklerini kaybetmenin üzüntüsünü bir tek Çaylak ile paylaşmıştı. Derin bir üzüntüye kapılır. Çaylak bunu Boncuk ile paylaşarak çocukları olursa ismini Fethi koymak ister. Boncuk bunu kabul eder. Mücahit Yavuz Komutandan Melisa’nın babasının öldürüldüğünü duyar.

Söz Dizi oyuncu Kıyafetleri
Söz Dizi oyuncu Kıyafetleri incelemek için tıklayınız

Dragan, Linda ve üst akıl birlikte yeni bir plan hazırlığına girer. Linda Samet’in adamları ile işbirliğine girer. Mücahit Çaylak, Aşık ve arkadaşları Fethi’nin yatağına Türk Bayrağı koyar ve mücadeleye devam edeceklerini söylerler. Eylem Fethi’nin silahı basında Fethi’ye olan özlemini ve aşkını anlatır. “Fethi’siz ne sen avcı olabilirsin ne de kalbimde ki acıyı bana unutturabilirler.” Erdem Albay Fethi’nin saldırı görüntülerini askerlerine izleteceği sırada Eylem gelir. Onlarla birlikte o da izlemek ister. Yavuz Komutan da aynı görüntüleri izler. Saldırı anında birinin sağ olarak kurtulduğu dikkatini çeker. Aynı görüntü Eylem’in de dikkatini çeker.

Söz Dizi Sponsoru

Saldırıdan sağ olarak kaçan kişi suikast ekibinin yanına gelir. Kopuk adamın geçmişini araştırır. Yavuz bu adamın bulunmasını ister. Kopuk adamı kaçıran şoförü bulur. Derya babasının ölümüyle ilgili Melisa’yı sorguya alır. Melisa babası yüzünden Mücahit’i kaybetmişti ve babasını kimin neden öldürdüğünü hiç merak etmediğini söyler. Dragan Ateş’e silahlı adamların askerlerden birini öldürdüğünü söyler. Ve Ateş Fethi’nin şehit olduğu gerçeğini öğrenir. Teröristlerden biri Dragan’a Ateş’in numara yaptığını her şeyi hatırladığını söyler. Ateş Erdem Albay’ı arar ve tüm gerçeklerle yüzleşir. Deliye döner ve intikam alacağını söyler. Erdem Albay onu sakinleştirir.
Yavuz Komutan ve Kopuk şoförü bulur. Şoförden adamın yerini öğrenirler. Eylem gizlice Yavuz’un peşinden gelmiştir.
Mücahit ve Melisa karşılaşır. Mücahit Melisa’ya bir adım atar Melisa’nın yanında olur ve barışırlar.

Söz Derya Kaban
Söz Derya Kaban sponsorları için tıklayınız

Çarpışma Dizisinde Giyilen Kıyafetler için Tıklayınız.

Eylem şoförü konuşması için silahla tehdit eder. Yavuz Komutan adamın yerini Eylem’e söyler. Daha sonra kendisi de Eylem’in peşinden gider. Tim de adamı almaya gelir. Adam kadının birini rehine olarak alıp kaçmaya çalışırken Eylem Fethi’nin silahıyla adamı indirir. Suikast gerçekleştirecekleri kişilerin isimlerini bulurlar. Yavuz ve Derya parkta konuşurken adamlardan biri onları izler ve Yavuz’u takip eder. Yavuz adamı takip eder ve ne istediğini sorar. Adam onlarla gelmesi gerektiğini söyler ve Yavuz onlarla gider. Karabatak bir terör devleti kurulacağını ve liderinin kim olacağını Erdem Albaya arayıp söyler. Arkadaşları Fethi ile olan anılarını hatırlar eskiye dalıp giderler. Erdem Albay son gelişmeleri Tim ekibinden alır. Terör devleti, Markof’un öldürülmesi. Dragan’dan Fethi’nin intikamının alınması gerektiğini söyler. Eylem Fethi’nin özel eşyalarına bakar ve duygulanır. Eylem Fethi’nin kendisine aldığı yüzüğü görünce duygulanır ve Derya ona destek olur.

Söz 76.Bölüm Dizi Sponsorları

Kopuk ve Yavuz aynı binadadır. İkisi de nereye getirildiğini bilmiyordur. Usta, Kopuk ve Yavuz Karasu aynı bina da Başkanla birliktedirler. Başkan, Kopuk ve Yavuzun yalnız hissetmemesi gerektiğini ve her daim arkalarında bulunduklarını söyler. Onlara madalya takar. Yavuz bu işi gururla yaptıklarını ve ne madalya da ne de takdirde gözü olduğunu söyler. Erdem Albay ve Tim ekibi helikopterle Dragan’ın bulunduğu sınıra giderler. Eylem yüzük için Fethi’ye teşekkür etmeye mezarına gideceğini söyler. Linda adamların belgeleri Eylem’e kaptırılmasına oldukça kızmıştır. Adamlar Eylem’i takibe almıştır. Listenin basında Eylem yer alır. Karabatak Tim’in yanına gelir Fethi’yi göremeyince üzülür. Karabatağa verici ve kuraklık yerleştirilir ve plan adım adım işler.

Söz Eylem Deri Ceket
Söz Eylem Deri Ceket incelemek için tıklayınız

Eylem Fethi’nin mezarı başında onunla dertleşir. Adam Eylem’i öldürmeye gelir. Yavuz bu arada suikast ekibinin evini basar. Ekip liderinden Eylem’e suikast düzenleneceğini öğrenir ve Kopuğu mezarlığa yollar. Dragan Ateş’e Fethi’nin saldırı anlarını izletir. Ateş, Dragan’a silah çeker. Ancak silahında mermi yoktur. Tim ekibi hava operasyonunu iptal ederek karadan harekatı başlatır. Kopuk Eylem’e saldırı yapılmasını engellemek amacıyla mezarlığa gider. Bu sırada önlemli bilgilere ulaşan Derya Yavuz’un suikast ekibini bastığı eve gider ve Yavuz’la karşılaşır ve oldukça şaşırır

Söz 76.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Söz 76.Bölüm Kıyafetleri ve her hafta yayınlanan bölümlerde oyuncuların üzerinde olan bazı Dizi Sponsorları dikkat çekmektedir. Bizlerde bunları sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir