Söz 77.Bölüm Kıyafetleri

Söz 77.Bölüm Fragmanı

Söz 77.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarını da ekleyceğimiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yavuz’a yardımda bulunan Derya’nın belaya girmiştir. Derya mesleğinde atılması tehlikesindedir ve onun için zor günler başlamıştır. Melisa’yı Cahit tutsak etmiştir. Bunu öğrenen Keşanlı Melisa’nın yerini Eylem’den de yardım alarak öğrenir. Sevdiği kadını kurtulmak için kardeşleriyle birlikte harekete geçmiştir. Yavuz, Derya’yı düşürmüş olduğu durumdan kurtarmak isterken hain planı olan Linda ile karşılaşır. Türkiye sınırına yakın bölgede, terör devleti kuracakları ilk adımı canlı olarak tüm dünyaya izletirler. Sınırı yakın bölgede yaptıkları bu olay için Tim hemen harekete geçiyor. Derya’ya ulaşmaya çalışan Yavuz onun tehlikede olduğunu anlamıştır. Söz Dizi Sponsorları sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Söz dizisinde Feyzullahın ceketi
Söz dizisinde Feyzullahın ceketi incelemek için inceleyiniz.

 

Söz Dizisi Ece Ceket
Söz Dizisi Ece Ceket incelemek için tıklayınız

 

Söz Feyzullah Ceket markası
Söz Feyzullah Ceket incelemek için tıklayınız. Gömlek incelemek için tıklayınız

 

Söz Dizisi Derya Deri Ceket
Söz Dizisi Derya Deri Ceket incelemek için tıklayınız

Söz 76.Bölüm Özeti

Derya baskın yaptığı evde  karşısında Yavuz’u görür ve tutuklatır. Yavuz büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Kopuk ise Eylem’e pusu kuran adamı vurur ve onu kurtarır. Derya Yavuz’a defalarca sormasına rağmen, Yavuz gizli Tim’ci olduğunu söylememiş sadece tamirci olduğunu söylemişti. Derya bu yalanları hatırlar daha da öfkelenir. Tim ise Karabatağın, Dragan’a silah çekmesiyle bozulan planı toparlamaya çalışır. Erdem Albay ve Dragan karşı karşıyadır. Dragan, Ateş’in elinda olduğunu ve gitmelerini söyler. Erdem Albay korkusuzca reddeder. Eylem, Derya ve Yavuz’u görür, neler olup bittiğini anlayamaz sorgu odasında Yavuz’la konuşur ve her şeyi öğrenir.

Söz Dizisi Ateş Deri Ceket markası
Söz Dizisi Ateş Deri Ceket için tıklayınız.

 

Adl Elbise önerileri
Adl Elbise önerileri için tıklayınız

Tim, saldırıya geçer.

Kopuk, Ustaya Yavuz’un tutuklandığını söyler. Usta gerekli yerleri arayacaklarını ve sakin olmaları gerektiğini söyler. Eylem, Derya’yla konuşur onu sakinleştirmeye çalışır ancak Derya çok katıdır. Dragan kendini canlı bomba yapıp, Karabatağı kendine kelepçeleyerek kaçma planı yapar. Tim onların ilerlemesiyle birlikte ilerler.

Usta, El Mudar’ın yeni kurulacak terör devleti liderini Kopuğa anlatır. O sırada polisler de onları almak için gelir. Derya Yavuz’u sorguya alır. Ona inanmadığını söyler. Linda, lidere paralı askerlerin öldürüldüğünü söyler. Lider El Mudar’ın sınırdan geçeceğini ve yardım edilmesi gerektiğini söyler. Linda Yavuz’un tutuklandığını öğrenir. Linda, Yavuz’un öldürülmesi için bunun bir fırsat olduğunu düşünür. Plan yapmaya girişir. Erdem Albay, Dragan’ın gitmesi için fırsat verir ve Dragan kaçar.

Mango Bluz önerileri
Mango Bluz için tıklayınız

Söz 77.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Melisa evde otururken bilinmeyen bir numara arar. Cahit, Melisa’yı tehdit eder. Melisa adama bağırır çağırır telefonu kapatır. Adm sinirlenir ve Melisa’nın evinde doğru yola çıkar. Dragan bombayı keser ve bıçakla Ateşi öldürmeye kalkar. Ateş bu durumu atlatır elini Dragan’dan kurtarır. Dragan Ateş’e silah çeker.

Derya ise Eylem’e bir şey bilip bilmediğini sorar.

Ateş, Dragan’ın silahıyla şoförü öldürür ve belli bir süre boğuşma yaşarlar. Ateş, Dragan’dan kurtulur. Tim Ateş’i alır. Ateş üstünde ki vericiyi arabaya atmıştır artık gittikleri yeri de biliyorlardır. Ustanın dükkanı polisler tarafından aranır. Eylem, Derya’ya Yavuz’un gizli Timci olduğundan  bahsetmek ister ancak Yavuz izin vermez. “Devletimi sıkıntıya sokacak hiçbir durumun içinde bulunmak istemem “ Yavuz sorguda kalır. Usta olan biteni Yavuz’a anlatır. Eylem, Nazlı’yla konuşur dertleşir. “Biz bir aileyiz, ne zaman istersen yanındayım” der. Melisa tehlikededir. Nazlı’yı arar korktuğunu onlarda kalmak istediğini söyler. Cahit, gelir Melisa’yı evde yakalar. Bu sırada telefon açık kalmıştır Nazlı konuşulanları duyar ve polisi arar. Ancak Cahit, Melisa’yı çoktan bayıltıp kaçırmıştır.

Söz Dizisi Yavuz Triko Suvari
Söz Dizisi Yavuz Triko markası Suvari,ürün için Tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yavuz ise nöbetçi mahkemeye sevk edilmiştir. Linda ve adamları ise Yavuz’u öldürme planı yapmıştır. Polis arabası ateşe tutulur. Polisler yaralanmıştır, Yavuz ise kontrole gelen adamları ve diğerlerini öldürür. Sağ kalan adamlardan biri Linda’nın toplantı yapacağını El Mudar’la görüşme yapacağını söyler ve adresi verir. Derya Yavuz’un kaçtığını öğrenir ve deliye döner tüm birimlere haber verdirir. Yavuz’un derhal bulunmasını ister. Nazlı ise Derya ve Eylem’e Melisa ile yaşadığı durumu anlatır. Yavuz, Derya’nın evine gelmiştir. Yavuz anlatmak ister ama Derya inanmak istemez. Yavuz Derya’dan yardım ister.

Söz 77.Bölümde Giyilen Dizi Kıyafetleri

Dragan sığınağa gelmiştir ancak savunmasızlardır. Derya’nın yanlışlıklar polisi aramasıyla polis eve gelir. Ancak Derya bu durumu atlatır ve onları gönderir. Tim de Dragan’ın geldiği sığınağa gelir. Yavuz ise Derya’ya onu istediği yere götürmesini ve bir itiraf mektubuyla her şeyi anlatacağını söyler. Hapse girmeyi de kabul edeceğini söyler. Derya ise garip hisler duyduğunu ve bunu yapmak istediğini söyler. Nazlı ve Eylem merakla Melisa’nın bulunmasını ve ondan bir haber gelmesini bekler. Cahit, paraları ve pasaportları hazırlatır ve yurt dışına Melisa ile kaçmak için plan yapar. Linda plana rağmen Yavuz’un tekrar kaçtığını duyar ve yine deliye döner.

“Avcı ne yapar ne eder halleder”

Tim ise sığınağa girmek için plan yapmaya başlar. Erdem Albay’ın Avcıyı anması herkesi hüzünlendirir. Eylem Avcının sevdiği kitabı eline alır duygulanır hüzünlenir resmine bakar ve öyle uykuya dalar.

Derya, Yavuz’u istediği yere götürür. Dragan Tim’in sığınağa giremeyeceğini düşünür. Tim ise terörist kılığında çoktan ekibe sızmıştır. Derya çevirmeye takılır. Polisler geçit verir ancak Yavuz’u yanıtlar ve ekiplere haber verilir. Teröristler ise Timin eşyalarını ormanda bulur. Ve koşarak alana gelirler. Tim tam da bu sırada saldırıyı başlatır. Dışarıyı ve içeriyi temizlerler.

Mango Tulum modelleri
Mango Tulum modelleri için tıklayınız

“Seni ve ülkemi çok seviyorum”

Derya Yavuz’u istediği yere getirir. Yavuz eğer oradan sağ çıkarsa suçları kabul edeceğini söyler. Toplantıyı basmak için harekete geçer Linda bu sırada toplantı anındadır. Dragan ise iyice köşeye sıkıştırılmış bir vaziyette kalır. Tim Dragan’a saldırır. Dragan bu sırada kendini kilitler ve birilerini arar. Ancak net bir cevap alamaz.  Çaylak demir kapıyı açmanın bir yolunu arar. Patlayıcıları kapıya yerleştirir.

Söz Dizisi 77.Bölüm Savcı Derya Kıyafetleri 

Linda toplantıdayken Yavuz dışarıda ki adamları temizler. Çaylak patlayıcıları patlatır, ancak bir işe yaramaz. Erdem Albay, Dragan’ı oraya gömeceğini söyler ve hava harekatını başlatır. Erdem Albay Dragan’la teslim olması için son kez konuşur. Ancak Dragan kabul etmez. Yavuz toplantıyı basar. Bu sırada çevirmede şüphelenip merkezi arayan polisler yola çıkar. Yavuz adamı alır ve dışarı çıkar. Derya bu sırada eve girer. Yavuz ise kaçar. Derya olay yerinde polislerle karşı karşıyadır. Sığınak hava harekatı neticesinde yerle bir edilir.

“Ruhun şad olsun Fethi”

Derya’nin Yavuz Karsu’yu sakladığı gerçeği ortaya çıkar. Derya tutuklanır. Yavuz onu uzaktan izler. Göze göze gelirler ancak ellerinden bir şey gelmez. Yavuz çaresizce Derya’nın götürülüşünü izler. Söz Dizisi Savcı Derya Kıyafetleri ve diğer oyuncuların kıyafet sponsorlarını sunmaya devam ediyoruz.

 

1 thought on “Söz 77.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir