Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri

Show TV ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelmeye başlayan Tehlikeli Karım dizisi çok beğenilirken Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri izleyicisinden tam not almayı başardı. Başrollerini Gonca Vuslateri (Derin) ve Seçkin Özdemir (Alper) tatlı, sempatik ve birbirine çok yakışan yeni evli bir çifttir. Fakat Alper tam bir Türk erkeği eşinin arkasından gizli kapaklı bir çok iş çevirmeye başlıyor. Ama Derin ise yeni evli bir Türk kadını gibi eşini camdan beklemektense takip etmeyi tercih ediyor ve Alper’in karıştırdığı her şeyden haberdar.

Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri

Gonca Vustateri Derin kıyafetleri çok beğenildi. Tehlikeli Karım Dizi Derin Kıyafetleri arasında Derinin düğününde giydiği gelinlik, Derinin giydiği yeşil elbise, Derinin giydiği ekose elbise, Derinin tanıtımda giydiği beyaz elbise, Derinin yemekte giydiği siyah elbise, çanta, ayakkabı, bluz, pantolonve aksesuarlar başta olmak üzere Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri sitemizde her bölümde yer veriyor olacak.

Şeçkin Özdemir Alper kıyafetleri dizi modasını takip eden beylerden tam not alırken stil önerisi arayan beylere 2018 erkek modasını yansıtıyor.Tehlikeli Karım Dizi Alper Kıyafetleri arasında Alper’in düğününde giydiği siyah smokin, Alperin giydiği lacivert gömlek, beyaz gömlek, bey pantolon, lacivert kaban, kol saatti olmak üzere Tüm Tehlikeli Karım Alper Kıyafetleri sizler için araştırıyor.

Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri arasında; Seda kıyafetleri, İpek kıyafetleri, Kıvanç kıyafetleri, Ferda Kıyafetleri, Fırat kıyafetleri araştırılıp sitemizde sizler ile paylaşılıyor olacak.

Tehlikeli Karım Dizi Kıyafetleri

tehlikeli karim 1 bolum derin elbise
tehlikeli karim 1 bolum derin elbise Esra Gürses 420 TL incelemek için tıklayınz

 

Tehlikeli Karım Derin beyaz elbise
Tehlikeli Karım Derin beyaz elbise

 

Tehlikeli Karım Oyuncu Kadrosu

Gonca Vuslateri – Derin

Seçkin Özdemir – Alper

Mustafa Üstündağ – Fırat

Bige Önel – Seda

Emine Şans Umar – Lütfiye

Mert Aydın – Çınar

Görken Kasal – İbrahim

Melisa darıcı – Tülin

Erdal baran Şahin – Doğu

Burak Akyol – Kadir

Erdem Akakçe – Yaman

Ceren Soylu – Ferda

Fatih Dönmez – Kıvanç

Nilay Erdönmez – İpek

Bihter Dinçel – Hande

Hakan Atalay – Şahin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir