Tövbeler Olsun Dizi Kıyafetleri

Tövbeler Olsun Kıyafetleri

2020 yazının en yeni dizilerinden olan Tövbeler Olsun Dizi Kıyafetleri ve sponsor ürünlerini de sitemizde güncel olarak yayınlamaya devam edeceğiz. Deneyimli oyuncu kadrosunun bulunduğu yeni dizide Güven Kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuğlu gibi deneyimli ve ünlü isimler yer almaktadır. Kadroda Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, Çiçek Diligil, Merve Doğan, Seda Türkmen, Mert Carim ve Ünal Silver yer almaktadır. Dizi her hafta sonu Pazar günleri saat 20:00’da yayında olmaya başlamıştır.

İpek Tuzcuoğlu yeşil kolye
İpek Tuzcuoğlu yeşil kolye için Tıklayınız.
Tövbeler Olsun dizisi Seda Türkmen pijama takımı için Tıklayınız.

Tövbeler Olsun Nazmiye Kıyafetleri

Tövbeler Olsun dizi konusundan bahsedecek olursak; başarılı ama çok “pinti” bir mücevher imalatçısı olarak ticaret yapan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğene kadar giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye fazlasıyla sevdiği ve seslendiği karısı olan Latife’dir. oğulları Sinan ve Buğra Kızı Nazmiye,’yi nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eskilerden ortağı ve şu anda kendisinin en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

Tövbeler Olsun dizisi Sercan Badur siyah tişört için Tıklayınız.
Tövbeler Olsunda giyilen elbiseler
Tövbeler Olsunda giyilen elbiseler için tıklayınız.

Tövbeler Olsun Giysileri Nereden?

Erkan Can (Osman Necipli) Başrol olarak yer alan deneyimli oyuncu 1 Kasım 1958 Bursa doğumludur. Saymakla bitmeyecek kadar projede yer alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 1986 yılında Davacı filminde seyyar satıcı rolünü canlandırmıştır. Son yer aldığı dizi Çarpışma dizisidir. Son olarak yer aldığı film ise 2020 çekimi olan Saygı’dır.

İpek Tuzcuoğlu (Latife Horanta): 11 Kasım 1971 İzmir doğumlu olan deneyimli oyuncu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezundur. Onlarca dizide yer alırken ilk olarak 1988 yılında Evlenme Cüzdanı kadrosunda yer almıştır. Son olarak 2018 yılında Aşk ve Mavi dizisinde Elmas karakterini canlandırmıştır.

Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodu hemen inceleyiniz.

Seda Türkmen (Nazmiye Horanta): 14 Kasım 1986 doğumlu olan tanınmış isim 34 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamış ve ilk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Papatyam dizisinde Arzum karakterine hayat vermiştir. Son olarak kendisini Benim Tatlı Yalanım dizisinde Burcu Eren karakterine hayat vermiştir.

Tövbeler olsun erkek kıyafetleri
Tövbeler olsun erkek kıyafetleri için tıklayınız.

Tövbeler Olsun Sponsorları

Naz Çağla Irmak (Aylin Necipli): 31 Mayıs 1997 doğumlu olan genç oyuncu henüz daha oyunculuk kariyerinin başındadır. 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisinde başrol de Kader karakterini oynayarak tanınmıştır. 2019 yılında Çakallar Dans 5 filminde de kendisine yer bularak Leyla karakterine hayat vermiştir.

Sen Çal Kapımı Serkan Bolat gunes gozluk markası
Sen Çal Kapımı Serkan Bolat gunes gozluk markası için tıklayınız.

Sercan Badur (Buğra Yazgın): 30 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversite Konservatuvar bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Seyirci karşısına ilk kez Güllerin Savaşı dizisinde çıkmıştır.

Erkan Can kıyafetleri
Erkan Can kıyafetleri için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir