Tuğçe Açıkgöz Kıyafetleri

Tuğçe Açıkgöz Kıyafetleri ve markaları neler? Tuğçe Açıkgöz Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Tuğçe Açıkgöz rol adlığı projeler neler? Tuğçe Açıkgöz hakkında merak edilenler neler?

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

Tuğçe Açıkgöz İstanbul’da 10 Şubat 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eskişehir doğumlu olan oyuncu 1,67 boyunda ve 53 kilodur. Şubat doğumlu olan oyunca Kova burcudur. Lise eğitimini İstanbul Kartal’da bulunan Doğa kolejinde tamamlamıştır. Aynı zamanda çok uzun zamandır tiyatro içinde sürekli olarak yer almıştır. İstanbul Büyükşehir’e ait olan çocuk tiyatrolarında ve daha bir çok tiyatro bölümünde rol almıştır. Üniversite eğitimine Kadir Has’da tiyatro bölümünde tamamlamış ve buradan mezun olmuştur.

Tuğçe Açıkgöz Kırmızı Kombini
Tuğçe Açıkgöz Kırmızı Kombini

 

Tuğçe Açıkgöz Tulum markası
Tuğçe Açıkgöz Tulum markası Adl incelemek için tıklayınız Bluz markası Adl incelemek için tıklayınız.

Ünlülerin Giydiği Kıyafetleri görmek için tıklayınız.

Deneyimli oyuncunun ilk yer aldığı proje 2005 yılında Alaturka filminde yer almıştır. Sonrasında Babam Geri döndü filminin projesinde yer almıştır. Vatan Sağ olsun dizisinde 2005 yılın Şehit eşine canlandıran karakterini oynamıştır. Deneyimli oyuncular kadrosunda yer alan oyuncu  Yazın Öyküsü dizisinde de kendine yer bulmuştur. Tuğçe Açıkgöz tiyatro film dışında özel hayatında arkadaşları ile birlikte vakit geçirmeyi sohbet etmeyi seven bir oyuncudur.

Cengiz Abazoğlu tasarımları
Cengiz Abazoğlu tasarımları için tıklayınız

Tuğçe Açıkgöz Rol Aldığı Projeler

Tuğçe Açıkgöz sırasıyla rol aldığı projeler, 2005 yılında Alaturka, 2005 yılında Babam Geri Döndü, 2007 Vatan Sağ olsun, 2011 Ağlama Ne Olur, 2014 yılı Alev, 2015 yılı Yazın Öyküsü, 2016 Baba Mirası ve son olarak yeni başlayacak olan Leke projesinde yer alacaktır. Deneyimli oyuncu çok genç yaşına rağmen daha şimdiden bir çok projede kendine yer bulmuştur.

Tuğçe Açıkgöz nokta desenli Mayo seçimi
Tuğçe Açıkgöz nokta desenli Mayo seçimi. moya ve bikini için tıklayınız

Tuğçe Açıkgöz Kıyafet Sponsorları

Tuğçe Açıkgöz Kıyafetleri ve markalarını oyuncunun özelde giymiş olduğu ve paylaşılan fotoğraflarını sizlere sitemizde sunmaya çalışmaktayız. Günümüzde ünlü oyuncular ve akran karşısında bulunan tv yıldızlarının hayranları bir hayli fazla olmaktadır. İzleyiclerde kendilerine örnek aldığı ve onların giymiş olduğu kıyafetleri merak etmektedirler. Bu konuda sizlere sitemizde tercih ettiği kıyafetleri sunmaya çalışacağız.

Tuğçe Açıkgöz çiçekli Elbise tercihi
Tuğçe Açıkgöz çiçekli Elbise tercihi. (elbise modelleri için tıklayınız)

 

Pierre Cardin indirim fırsatı
Pierre Cardin indirim ürün fırsatlarıı için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir