UFAK TEFEK CİNAYETLER 31.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Entrikanın en üst perdeden işlendiği dizilerden bir tanesi olan Ufak Tefek Cinayetler Dizisi, ekranlara geldiği her bölümde; izleyicileri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Planların, hazırlıkların ve hamlelerin ard arda geldiği gizemli bir bölüm Şişli evden eve taşıma olan 31. bölümde, bir de herkesin diken üstünde olduğu oyunlar oynanmaya devam ediyor. ürkütücü bir cinayete şahit olacak Sarmaşık Sakinleri, durumdan habersiz Oya’nın partisine hazırlanmaya başlar. Pelin ise artık Merve’yi öldürme ile ilgili kafasında adeta büyük bir takıntı meydana getirir. Merve Oya’yla farklı bir oyun hazırlarken, Elif’le çok daha farklı bir oyun hazırlar ve artık hiç kimse onun kimin tarafında olduğunu bilemez.

Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm’de hangi kıyafetler giyildi ?
Türkiye’nin neredeyse modasını belirleyebilecek kadar devasa bir giyim çeşitliliğine sahip olan ufak tefek cinayetler dizisi, 31. Bölümde de oyuncular birbirinden şık ve farklı kıyafetleriyle göz doldurmaya devam etti. Dizinin güzel oyuncularından Oya; giydiği tarz elbiselerle bu bölümlerde kendisinden konuşturmayı başarır. Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Oya’nın kolsuz ekru Mango bluzu en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi olmayı başardı. Ayrıca yine Oya’nın çizgili Mango Pantolonun, üstündeki bluzla son derece uyumlu olduğu görülür. Kıvırcık saçlarıyla bu kıyafetler, müthiş bir uyum sağlamıştır. Dizinin sarışın güzellerinden olan Pelin’in yeşil gri renkli touche yağmurluğu, ona hoş bir şıklık kazandırmıştır. Pelin’in beyaz gömlek elbisesi ve onunla uyumlu bir şekilde duran Pelin’in gri çantası ve renkli kolyesi seyircilerin gözünü ekrandan ayıramamasını sağladı. Erkeklerde ise şıklığıyla kendisinden sürekli bahsettirmeyi başaran Serhan’ın siyah ceketi ondaki olgun adam imajını bir miktar daha artırır. Dizideki bir diğer en şık karakterlerden olan Arzu’nun tercihi de modaya uymak isteyen kadınları kendisine çekmeyi başarmıştır. Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Arzu’nun sarı ceketi ve çizgili gömleği ondaki olgun kadın imajını destekler niteliktedir. E tabi Şişli ev taşıma tüm bunlardan bahsettikten sonra Merve’den bahsetmemek onun güzelliğine büyük bir hakaret olur. Ufak Tefek Cinayetler 31. bölüm Merve’nin siyah elbisesi ve küpesi ondaki güçlü kadın İmajını büyük ölçüde büyütmüştür. Bu ve buna benzer tüm ufak-tefek-cinayetler dizisinin kıyafetlerini marka marka ve model model sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölümde de Cinayet Gerginliği Sürecek mi ?
Serhan ile Mehmet’in olayları engellemeye çalışmalarına rağmen bu bölümde de sular durulmuyor. Oya’nım hamlesinin ne olduğunu görebileceğimiz bu bölümde, kimin amacına ulaşacağı ve partide öldürülenin kim olacağı büyük bir merak konusu. Bakalım ufak tefek cinayetler 31. bölümde kim hayatta kalacak, kim cinayete kurban gidecek ?

Ufak Tefek Cinayetler 31.Bölüm Kıyafetleri

ufak tefek cinayetler 31 Bolum Burcu siyah elbise
ufak tefek cinayetler 31 Bolum Burcu siyah elbise için Tıklayınız

 

ufak tefek cinayetler 31 Bolum tulum
ufak tefek cinayetler 31 Bolum tulum için Tıklayınız

 

ufak tefek cinayetler 31 Bolum Serhan ceket
ufak tefek cinayetler 31 Bolum Serhan ceket için tıklayınız

 

ufak tefek cinayetler 31 Bolum Oya ayakkabı
ufak tefek cinayetler 31 Bolum Oya ayakkabı için tıklayınız

 

ufak tefek cinayetler 31 Bolum Arzu gomlek
ufak tefek cinayetler 31 Bolum Arzu gomlek için Tıklayınız

 

ufak tefek cinayetler 31 Bolum Elif tulum
ufak tefek cinayetler 31 Bolum Elif tulum için Tıklayınız

 

 

1 thought on “UFAK TEFEK CİNAYETLER 31.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir