Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm Kıyafetleri

En büyük yankı uyandıran dizilerden biri de Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Aşk, tutku, öfke ve entrikanın eksik olmadığı dizide herkes birbirinin ardından çukur kazmaya devam ediyor. Her bölümüyle bizi şaşırtmaya devam eden Ufak Tefek Cinayetler Dizisi yeni sezonuyla yine dillerden düşmeyecek. Dizide yer alan oyunculardan kız arkadaş grubunda yer alan ‘Dört Silahşörler’ in giydiği tüm kıyafetler olay oluyor! Tabi ki de merak ettiğiniz tüm kıyafetleri ve fiyatlarını sizler ile paylaşacağız.

Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm Özeti

Merve ve Kerim nasıl tanıştılar sorusunun cavabı belli oluyor.
Merve ve Kerim nasıl tanıştı?Aralarında neler oldu?Nasıl yandı,hala sönmeyen bu ateş?Peki şimdi ne olacak?Merve ve Kerimin aşk savaşı başlıyor!!Serhan katıl mi ?Fakat işin içinde başka bir iş var.Oya kimi öldürdü? 2000 yılındaki partide neler oldu ?Pelinde Merve de bunu saklamak zorunda .Fakat Emre buradayken işler çok zor
Ufak Tefek Cinayetler aşk ve surpriz dolu yeni bölümüyle

Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm Kıyafetleri

En şık kıyafetlerin bulunduğu Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde sizin de dikkatinizi çeken birçok özel stiller bulunmakta. Merve’nin şimdi yaşadıklarına tanık olma fırsatı. Kerim’le nasıl bir hayatları oldu ve nasıl başladı? Tüm sorularınızın cevabını öğreneceksiniz. Büyük sırların ve entrikaların gerçekleştiği dizide sizi her seferinde şoka sokacak olaylar yaşanıyor. Geçmişi kurcalayan gerçekler yakında tüm açıklığıyla ortaya dökülecek.Oya ve Serhan arasında neler yaşanacak, Serhan gerçekten bir cinayet işledi mi ve daha birçoğu cevap bulacak..

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in çantası
Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in çantası için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler 34 Bolum Oya kombin
Ufak Tefek Cinayetler 34 Bolum Oya kombin için Tıklayınız

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in gözlüğü
Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in gözlüğü için Tıklayınız

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin'in gençlik elbisesi
Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in gençlik elbisesi için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Merve elbise
Ufak Tefek Cinayetler Merve elbise için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir