Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölümü ile tüm dizikiyafetleri.net takipçilerine merhaba! Bu haftanın yeni bölümünde sizlerle yine tüm kıyafetleri paylaşmak üzere karşınızdayız. Yayınlanan fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Ufak Tefek Cinayetler, yine bomba etkisi yaratacak. 23 Ekim Salı günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında yayınlanacak Ufak Tefek Cinayetler 38.bölümü sizlerle olacak.

Peki, Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçen hafta cinayetin peşinde olan Kerim Adil, iyice sır perdelerini aralamaya başladı. Bu hafta da cinayet çözülüyor. Yayınlanan fragmanda artık katilin ortaya çıktığı kesinleşiyor! Edip’in katilinin kim olduğu bulunuyor. Bunun üzerine de polisler Sarmaşık sitesi sakinlerini rahatsız ediyor ve acil operasyon düzenliyorlar. Bunun sonucu herkesi şoka sokacak.

Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket
Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket için Tıklayınız.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer yandan Serhan, Oya’ya babalık sonucunu ortaya çıkarmak için bir babalık tespiti davası açar. Dava tebligatını okuyan Oya, okuduklarına inanamaz ve şoka girer. Serhan’ın böyle bir dava açmasını asla beklemiyordu. Bir de Serhan’ın annesi “Deniz Aksak hoş geldin.” sözleri iyice kafaları karıştırdı. Torununu almaya meraklı bir babaanne karşımızda duruyor ve alana kadar da kimseyi rahat bırakmayacak gibi. Oya, Serhan’ın yaptığı bu hamle karşısında ne yapacak? Üzerine Merve’nin yaptığı ikinci darbe tuz biber olur. Kerim ile Oya’nın birlikte olduklarına dair Sarmaşık sitesinde dedikodu yayarak büyük çalkantı yaratır. Serhan’ın bu dedikodulara tepkisi çok serttir ve Oya ile aralarında gerginliğin başka bir sebebi olur.

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Kıyafetleri
Ufak Tefek Cinayetler Dizi Kıyafetleri

Cepheler o kadar ketum ve acımasız ki, kimse birbirine güvenmiyor… Emre ile Pelin’in geçmiş dönemde yaşadıklarını ve sırlarını öğrenen Burcu’nun bu duruma tepkisi nasıl olacak? Peki, şimdi neler planlayacak? Sarmaşıkta devam eden operasyon iyice derinleşiyor ve Baş komiser Kemal herkesi zorluyor. Edip’in katili sonunda ortaya çıkıyor…

Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Kıyafetleri sayfamızda yer alacaktır. Dizinin bu bölümünde yer alacak kıyafetlerini yine sizlere sunmak için buradayız. Her kıyafet için nereden ulaşabileceğiniz, ne kadara satın alacağınız ve tüm sorularınızın cevabına buradan ulaşabileceksiniz. Şimdilik dizinin yayınlanacağı güne kadar hoşça kalın sevgili dizi severler…

Ufak Tefek Cinayetler Oya elbise
Ufak Tefek Cinayetler Oya elbise için Tıklayınız.

 

ufak tefek cinayetler diz modası
Ufak Tefek Cinayetler dizi modası GÖMLEK için TIKLAYINIZ.

 

ufak tefek cinayetler
Ufak Tefek Cinayetler Arzu elbise için TIKLAYINIZ

 

Ufak Tefek Cinayetler Serhan takım
Ufak Tefek Cinayetler Serhan takım için Tıklayınız.

 

Ufak tefek cinayetler Serhan Takım Elbise
Ufak Tefek Cinayetler Serhan Takım Elbise için TIKLAYINIZ

 

utc dizi kıyafetleri
Utc dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket
Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya etek
Ufak Tefek Cinayetler Oya etek için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin
Ufak Tefek Cinayetler Pelin ceket ve pantolon Rue,ürün için Tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir