Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Dizinin gizli kalan tüm soruları cevap buluyor. Sizlerin de bağlı olduğu diziyi, biz de yakın takipteyiz. Araştırdığımız kıyafetleri bulabilmeniz için de sitemizi takip edin. Şimdi Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm’deki ayrıntıları daha yakından görelim.

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm’de Neler Oluyor?

Ufak Tefek Cinayetler Oya kazak
Ufak Tefek Cinayetler Oya kazak için Tıklayınız.

Geçtiğimiz bölümde yer alan trajediyi hepimiz hatırlıyoruz. Var olan cinayetin açığa çıkacağı an meselesiydi. Şimdi yeni bölümüyle sizler için nelerin beklediğini anlatalım. Sarmaşık sitesini soruşturmaya alan polisler yeni cinayetlerin de peşine düşecek. Cinayet delili olan şamdanın ortaya çıkmasıyla iyice ortalık karışmıştı. Oya bu şamdanı bulduğu anda polise vermişti. Adım adım cinayetin açığa çıkacağı Sarmaşık sitesinde herkes tedbirliydi. Yeni fragmanın, yeni bir olay yaratması da hiç şaşırtıcı değil doğrusu. Çünkü Sarmaşık sitesini saran yeni bir cinayet ortaya çıkıyor. Arzu, “Ben öldürdüm.” dediği replikle kafaların daha da karışmasına neden oldu. Bu sözlerden ne kadar pişman olduğu net olarak ortada. Burcu ise Arzuyu sıkıştırmaya devam ediyor ve onu kışkırtıyor. Kocasının onu aldattığını ama onunla yeniden evlendiğini söyleyerek dalga geçip üzerine gitti. Arzu bu sözler karşısında nasıl bir tepki verecek?

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri
Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 38.Bölüm Kıyafetleri

Burcu ise ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Pelin’e göz dağı vererek ona tehditler yağdırdı ve “Kan çıkar” diyerek üzerine gitti. Arzu’nun planlarını altüst eden polisi şimdi takip etmeye başladı. Katilin senin olduğunu biliyorum demesi Arzu’yu çok kızdırdı. Polisi takip etmeye başladığı sırada farklı planlar düşünmeye başladığını ve kin dolu gözlerle çok korkunç göründüğünü söyleyebiliriz. Arzu bu cinayetlerin olmasına hiç şaşırmıyor, yoksa asıl katilimiz o mu?

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri dizinin yayınlandığı andan itibaren sizlerle paylaşıyoruz. Tüm kıyafetleri ve nereden ulaşabileceğiniz gibi bilgilere sayfamızdan öğreneceksiniz. Merak ettiğiniz diğer bilgiler için lütfen yorum yazın.

Ufak Tefek Cinayetler Oya elbise
Ufak Tefek Cinayetler Oya elbise için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Burcu gömlek
Ufak Tefek Cinayetler Burcu gömlek için Tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir