Ufak Tefek Cinayetler 40.Bölüm Kıyafetleri

Dizinin yeni fragmanı yayınlandı. Böyle bir gizem ve böyle bir trajedi olamaz! Çok büyük bir merakla beklediğimiz Ufak Tefek Cinayetler 40. yeni bölümü ile sizler de ekranlara kilitleneceksiniz. Star TV ekranlarında Salı akşamları saat 20.00’de dizinin yeni bölümlerini her zaman yeni bir heyecan ile iple çekiyoruz. Ve sizlere en hızlı şekilde Ufak Tefek Cinayetler kıyafetlerini sunmaya devam ediyoruz. Bütün kıyafetler yine çok ilgi görecek gibi…

Ufak Tefek Cinayetler 40.Bölüm’de Sizleri Neler Bekliyor?

Arzu’yu Kim Öldürdü?

Sarmaşık sitesini saran cinayetler gerçekten tüm gerilimi üzerimizde hissetmemize sebep oluyor. Şimdi bide Arzu’nun cinayete kurban gitmesi oldukça şaşırtıcı hal aldı. Arzu’nun aracına hızla çarpan araç bir arazi aracıydı. Araç resmen çarpmanın etkisiyle taklalar atıyordu ve Arzu ters dönen arabada öylece yerde yatıyordu. Bu arazi aracı tam da Kerim Beyin arabasına benziyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban
Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban için Tıklayınız.

Ufak Tefek Cinayetler 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Diğer yandan Merve’nin ortalıklarda görünmemesi de kafaları oldukça karıştırıyor. Ancak daha da kuvvetli bir şüpheli tabi ki de Burcu. Şimdi asıl fragmanda kafaları karıştıran olay, Emre’nin gece gece spor yapması. Daha öncesinde bu şekilde bir davranış sergilememişti. Kulağında kulaklık yürürken arkasından devam eden aracı hissetmiyor bile. Bu araba Arzu’nun arabasıyo da ne hızla gelen bahsettiğimiz arazi aracı Arzu’nun arabasına çok hızlı bir şekilde çarpıyor. Hazin son yukarıda bahsettiğimiz gibi olur. Dediğimiz gibi kuvvetli oklar Burcu’nun katil olabileceği yönünde.

Ufak Tefek Cinayetler 40.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 40. yeni bölümü ile tüm kıyafetleri sizler için araştırarak sunuyoruz. Hem giyilen Ufak Tefek Cinayetler kıyafetlerine birebir ulaşacaksınız hem de direk olarak alabileceksiniz. Yeni bölümünün sarsan etkisi yanında modanızın da yönlendirilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bütün yazılan yazılar ve paylaşılan kıyafetler özgün olarak hazırlanmaktadır. Sizler de takipte kalarak tüm merak ettiğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Diğer sorularınız için lütfen yorum yazarak bizimle iletişime geçin.

Ufak Tefek Cinayetler Burcu gözlük
Ufak Tefek Cinayetler Burcu gözlük için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Arzu elbise markası
Ufak Tefek Cinayetler Arzu elbise markası ve fiyatı için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir