Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 41. yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Artık her şey daha da karışık, daha da ilgi çekici hale geldi. Çok büyük bir heyecanla ekranlara gelmesini beklediğimiz, Ufak Tefek Cinayetler 41. yeni bölümü ile sizler de heyecanın zirvesinde olacaksınız. Star TV kanalında Salı akşamları saat 20.00’de dizinin yeni bölümlerini her zaman iple çekiyoruz. Ufak Tefek Cinayetler kıyafetlerini de sizlere özel hazırlayarak sunmaya devam ediyoruz. Sizlere en hızlı şekilde kıyafetleri hazırlayarak yayınlıyoruz. Şimdi, Ufak Tefek Cinayetler 41. yeni bölümünde neler olacak görelim…

Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm’de Neler Olacak?

Arzu’nun vefatı ile herkes sarsılmıştı. Hala açıklanamayan bir cinayet sisilesi devam etmekte. Gizemli olaylar ve tavırlar sergileyen bir ortamda, Sarmaşık Sitesi sakinleri de oldukça panik halde. Kim kime güvenecek bilinmiyor. Arkalarından iş çeviren site sakinleri şimdi Arzu’nun ölümüyle dikkatlerini farklı yöne itti. Arzu’nun işlediği cinayet bu bölümde daha da çok konuşulacak. Yeni bölümünde hazırlanan büyük yemekte her şey ortaya dökülüyor ve kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor. Şimdi yeni bölümdeki entrikaların devamına bakalım.

Yasak Elma 22.Bölüm Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban
Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri
Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri

Arzu’nun kocası bir anma töreni yapmak ister. Hazırlanan anma töreni için herkesi evlendikleri ilk yere, dağ evine davet eder ve büyük bir yemek organize eder. Herkesi şaşırtan bir durum haline gelen davete istemeseler de katılmak zorunda kalırlar. Oya, bu teklife itiraz eden Burcu’yu ikna ederek gelmesini sağlar. Ve “Gelsinler tüm gerçekler ortaya dökülsün.” diye düşünür. Toplanan tüm misafirler yemek masasında yerlerini alır. Oya ilk açılış konusu olarak herkesin gerçekleri konuşmasını ister. Tam bir düello ortamı gibi herkes gardını alır. O anda cinayet komiseri de masanın başında yerini alır ve “O, masum insandan ne istediniz?” diye sorar. Lafa itiraz eden Pelin, Arzu’nun katil olduğunu söyler. Burcu ise onun manyak olduğunu iddia eder. Duyduklarıyla ne diyeceğini bilemeyen komiser, şaşkınlıkla dinler. Evet, Pelin bombayı patlatır ve Arzu’nun Edip’i öldürdüğünü söyler. Serhan, dayanamayıp konuya dahil olur ve neler saçmaladığını sorar. Ortam tamamen gerilirken, ne yapacaklar? Yeni bölümde büyük gelişmeler olacak, Salı akşamı ekranlarda yerinizi alın.

Ufak Tefek Cinayetler 41.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bizi takipte kalın.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kaban
Ufak Tefek Cinayetler Pelin kaban için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Burcu mont
Ufak Tefek Cinayetler Burcu mont için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Burcu gözlük
Ufak Tefek Cinayetler Burcu gözlük için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir