Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 42. yeni bölüm fragmanı ile sonunda sizlerle! Şimdi, yeni bölümü ile gerçeklerin artık ortaya döküleceği kesin. Sabırsızlıkla ve heyecanla ekranlara gelmesini beklediğimiz, Ufak Tefek Cinayetler 42. yeni bölümü ile sizler de entrikayı zirvesinde yaşayacaksınız. Star TV ekranlarında Salı akşamları saat 20.00’de Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümlerini her zaman büyük bir heyecan ile bekliyoruz. Ufak Tefek Cinayetler kıyafetlerini de sizler için özenle hazırlıyoruz. Dizide giyilen tüm kıyafetleri sizlere en hızlı şekilde marka ve fiyatlarıyla özel olarak hazırlayıp yayınlıyoruz. Şimdi, Ufak Tefek Cinayetler 42. yeni bölümünde neler olacak takip edelim.

Ufak Tefek Cinayetler pelin palto
Ufak Tefek Cinayetler pelin palto için Tıklayınız.

Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Ufak Tefek Cinayetler’de geçtiğimiz hafta dağ evinde büyük bir masa hazırlanmıştı. Bu masa, aslında tüm entrikaların ortaya döküldüğü ve gerçeklerle yüzleşmenin tek adresi anlamına geliyordu. Herkes birbirine yüksek tonda konuşup sadece üzerindeki dikkatleri dağıtmaya çalışıyordu. Cinayeti işleyen kişinin Arzu olduğunu, Pelin bağıra bağıra itiraf etti. Oya hepsini gözleri ile neredeyse yiyecek gibi bakarken, sadece gerçeklerin konuşulmasını istiyor gibi. Ama ne yaparsa yapsın o masadaki herkes birbirine yalan söylüyordu.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri İçin TIKLAYINIZ.

Utc Burcu mont
Utc Burcu mont için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban
Ufak Tefek Cinayetler Oya kaban için Tıklayınız.

Ufak Tefek Cinayetler 42. yeni bölüm fragmanında ise Kerem ve Merve’nin aşk nöbetinin sonunda buluşmayla bittiği güzel bir Paris kaçamağı geçirdiler. Kerem, Merve’ye gerçekten Aksak ailesi üyesi olmak isteyip, istemediğini sorar. Gözlerini bir an bile ayırmadan anlatmaya devam etti. Asıl amacının Serhan  olmadığını, Oya’ya karşı saçma bir hırs yaptığını anlatır. Merve’nin kafası iyice karışmış bir halde, ne yapacağını bilemez. Oya ve Serhan’ın bir arada olması hala Merve için vazgeçilmez hırs sebebi oldu. Onların bir arada olma fikri neredeyse hasta olmasına neden olacak. Peki, Merve şimdi ne yapacak, boşanma kararını alacak mı? Diğer yandan baş komiser Kemal, Sarmaşık Sitesinde var olan cinayeti çözeceği için herkes panikte. Şimdi Oya, Merve, Pelin ve diğerleri ciddi bir karar aşamasında. Onlar da çıkamayacakları bir yola girdi. Bakalım yeni bölümde daha neler olacak…

Ufak Tefek Cinayetler 42.Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri ile yayınlanan son bölümde tüm giyilenleri sizlere özel birebir ürünü bularak yayınlıyoruz. Ürüne kolay ulaşmak için sayfamızı takip edin. Keyifli seyirler dileriz.

Utc Serhan Sweatshirt
Utc Serhan Sweatshirt için TIKLAYINIZ.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket
Ufak Tefek Cinayetler Oya ceket için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler pelin elbise
Ufak Tefek Cinayetler pelin elbise PinkoTurkey, incelemek için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir