Uyanış Büyük Selçuklu Kıyafetleri

Uyanış Büyük Selçuklu Dizi Kıyafetleri

Trt ekranların yeni projesi Uyanış Büyük Selçuklu Kıyafetleri ile karşımızda olmaya devam edecektir. Eski dönem kıyafetleri ile dikkat çeken dizi başladığı günden itibaren reytinglerde de kendisini ilk sırada almayı başarmıştır. Başrol kadrosunda Buğra Gürsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Mehmet Özgür, Sevda Erginci, Leyla Lydia Turgutlu gibi oyuncular yer alıyor. Her pazartesi saat 20:00’da yayın hayatına devam edecektir.

Melikşah, Türklere Anadolu’nun kapılarını açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın ölümünün hemen arkasından tahta geçmiştir. Tahta geçtiği gün çok sevdiği Kıpçak hatunu Başulu’yu doğum yaptığı sırada kaybettiğinin haberini de almıştır. Kıpçak-Selçuklu düşmanlığının sebebi olarak yeni doğan bebek, devletin devamlılığı için onlara tehlike arz ediyordur. Bu durum Melikşah için çok zor olsa da onu bir daha görmemek ve sormamak üzere Nizamülmülk’e teslim ediyor.

Uyanış Büyük Ertuğrul Terken Hatun kıyafetleri
Uyanış Büyük Ertuğrul Terken Hatun kıyafetleri için tıklayınız.

Uyanış Büyük Selçuklu Sponsorları

Sultan Alparslan’dan almış olduğu Selçuklu Devleti’ni Sultan Melikşah, gücünü doruklara çıkarmayı başarıyor. Selçuklu Devleti büyüdükçe fakat onun düşmanları da hem devletin içinde hem de devletin dışında her geçen gün daha da çok çoğalmaktadır.

Sencer doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene kadar da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişmiş, yıllarca almış olduğu üst düzey eğitimle idealist bir kahramana dönüşerek ve bu kahramanlıkları kendisini Sultan Melikşah’ın fedaisi yapmasına sebep olmuştur. Nizamülmülk’ün en güvenmiş olduğu isimlerden olan Sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmek için her şeye hazırdır.

Sevda Erginci Uyanış Büyük Ertuğrul kıyafetleri
Sevda Erginci Uyanış Büyük Ertuğrul kıyafetleri – Elbise sponsorlarını inceleyiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Terken Hatun Kıyafetleri

Sencer ve Melikşah her türlü tehlikeler ile mücadele ederken onlara en büyük destekçileri Nizamülmülk gibi liyakatli devlet adamları, Ömer Hayyam, Gazalî gibi alimler gibi adamları, Yusuf Hamedani gibi irfan sahibi kişiler olacaktır.

Uyanış Büyük Selçuklu Kıyafetleri için bizleri takip etmeyi unutmayınız. Diğer bir tarafta Karahanlı hanedanından gelmiş asil soylu Terken, Melikşah’ın hatunu olmasının vermiş olduğu güçle devlete hâkim olmak istemektedir. Fakat onun bu ihtiraslarının karşı tarafında devletin Baş Hatunu Melikşah’ın anası Seferiye vardır,

Mavi indirimleri
Mavi indirimleri başladı hemen inceleyiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Turna Hatun Kıyafetleri

Melikşah’ın oğlu Tapar’ın Hatunu olan Gevher ve ilk kez saraya gelişiyle dengeleri değiştirecek olan asil Türkmen kızı Elçin olacaktır.
Hasan Sabbah, Selçukluyu yıkmaya yemin etmiştir. Devlete hâkim olmak için Terken’in kurmuş olduğu tehlikeli oyunlar ve hepsinin ortasında amansız bir mücadeleye giren Sencer ev Turna ile yaşayacağı fırtınalı aşk seyirciyi diziye kilitlemeyi başaracaktır.

Trendyol dekorasyon ürünleri
Trendyol dekorasyon ürünleri hemen inceleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir