Vurgun 2.Bölüm Kıyafetleri

Vurgun 2.Bölüm Fragmanı

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Vurgun 2.Bölüm fragmanı yayınlandı. Reyhan, Vedat’a Kemal’in kendisinden nefret ettiği ve acı çekmiş olduğunu ve bununda kendisinin canını yaktığını söylüyor. Kemal’e şirkette artık bir düzen olduğunu Vedat anlatmaya çalışıyor. Kemal ise o düzüne başına yıkabileceğini tehdit ediyor.

Deniz Çakır elbise
Deniz Çakır elbise için Tıklayınız.

 

Vurgun Dizisi Turan kazak
Vurgun Dizisi Turan kazak Mavi, incelemek için Tıklayınız.

Vurgun 1.Bölümde Neler Oldu?

Yıllarda 2009. Doktor Erdoğan Varda bu yılda ameliyattan çıkıyor. Ailenin diğer bireylerine ve yakınlarına Yeğeni Kemal’in komada olduğunu söyleyerek Allah’tan ümit kesilmez diye söyler. Ortağı olan Vedat ve eşi Reyhan bu haber ile yıkılıyor. Olay yaşanmadan önce Kemal ve Reyhan Kerem’in doğum gününü kutlamış oluyorlar. Kemal doğum gününün ardından gece uyanır. Evden ayrılarak fabrikaya gideceğini karısına söyler. Kemal fabrikaya gelir gelmez ofisine girer ve orada çalışmaya başlar. Masasında çalıştığı sırada maskeli biri elinde benzin bidonu ile fabrikaya gizlice girer. Etrafa benzini saçtıktan sonra elektrik şalterinin yanına giderek elektriği keser. Kemal’de o sırada ofisten çıkmak için asansöre biner ve mahsur kalır. İçeri giren kişi fabrikada yangını çıkardıktan sonra oradan ayrılır.

Vurgun Dizisi Reyhan hırka
Vurgun Dizisi Reyhan hırka için Tıklayınız.

 

Vurgun Vedat ceket
Vurgun Vedat ceket için Tıklayınız.

Kuzgun Kıyafetlerini Görmek için Tıklayınız.

Kemal asansörde kalmaya devam ederken yangında her tarafı sarmaya başlar. Fabrikanın bekçisine seslenen Kemal sesini duyurmayı başaramaz. Dumanlar asansöre de dolmaya başlamıştır. Kemal etkilenmeye başlamıştır. Bağırmaya devam etse de sesini duyuramıyor. Fabrikada bulunan gaz tüpleri de patlıyor. Olay telefon ile Reyhan’a da bildirilir. Haberi aldığında kahrolur. Vedat da bu olayı telefonla öğreniyor. Turan abisi Kemal’in fabrikada olduğunu öğrendiğinde şok oluyor.

Deniz Çakır pembe mont
Deniz Çakır pembe mont markası için Tıklayınız

Kemal’in komada geçen yılları 10 yıl olmuştur. Kemal’i görmeye Reyhan hastaneye gelmiştir. Onunla konuşmaya çalışır. Onu her zaman çok özlediğini söyler. Eşi Reyhan sürekli olarak rüya gördüğünü Kemal’in sesini duymayı, yürümesini ve ellerini sıkmasını çok özlediğini kendi kendine söylüyor. Reyhan, Kemal’i ‘’Uyan sevgilim’’ diyerek yanağından öpüyor. Kemal’in yanından ayrıldığı sırada hemşire Asya ile karşılan Reyhan, Kemal’e bakmasını ve onu görmediği söyler. 10 yıldır yanında olan Asya ona fazlasıyla özen göstermiştir. Fazlasıyla göstermiş olduğu bu ilgi hastanenin diğer çalışanları tarafından da merak edilir hale gelmiştir.

Kemal gözlerini açıyor. Aysa hemşire Nezahat’i arayarak bu haberi veriyor. Asya, Kemal ile ilgili son durumları anlatır. Kemal’de gözlerini açıyor. Kemal’e nerede olduğu anlatılmış olsa da Kemal istese de sesini çıkartamaz.

Vurgun 2.Bölüm Kıyafet Markaları

Vurgun dizisinde yer alan oyuncuların Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir