Vurgun 4.Bölüm Kıyafetleri

Vurgun 4.Bölüm Fragmanı

Vurgun 4.bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv ekranlarının yeni eklenen dizilerinden olan Vurgunda heyecan git gide devam etmeye başlıyor. Yeni bölümde Reyhan kafasına silah dayadığı, Kemal ise Kerem’in tek bir babası vardır. Reyhan’a yapmasını isteği için Vedat iki gün süre verir. Peki Reyhan’ın vereceği karar ne? Yeni bölüm ile birlikte tüm merak edilenleri görmüş olacağız.

Vurgun 3.Bölümde Neler Oldu?

Kerem’e yaklaşmak isteyen Kemal, onunla bağ kurabilmek uğruna elinden ne gelirse yapmaya çalışıyor. Kerem, babasının ona sürekli olarak oğlum demesinden dolayı çok rahatsız olur. Kemal’e sen ben sizin oğlunuz değil diyerek yaralıyor. Reyhan ile evliliklerin sembolü olan yüzüğü Kemal yıllar sonra çıkarıyor. Çıkardığı yüzünün evin bahçesine gömüyor.

Kuzgun Kıyafetleri için Tıklayınız.

Reyhan’ın onu bu arada uzaktan izlediğinin farkında olmuyor. Oradan uzaklaşan Kemal sonra bahçeye giren Reyhan onun gömdüğü şeyi çıkartıyor. Reyhan oradan çıkanın evlilik yüzüğünü gördüğünde gözyaşlarına boğuluyor. Reyhan, Asya’nın yanına Kemal’e yardımcı olması için gider. Asya’ya Allah rızası için Kemal’in yanında ol diyor. Asya bu istek karşısında ne cevap vereceği bilmezken Vedat tekrar karşısına çıkıyor. Vedat hakkındaki sırlarını bile Asya’nın sizinle alakalı bir şey bildiğim sözlerine karşılık olarak Hatırlatırlar diyerek ona cevabını gözdağı ile veriyor.

Kemal’in Kerem ile kurmaya çalıştığı bağdan Vedat fazlasıyla rahatsız oluyor. Vedat bu durumu sindiremezken, Kemal’in babasının oğlu diyen Reyhan çılgına döndürüyor. Vedat Reyhan ile karşı karşıya gelirken ona telefonda, Ben sevmekten başka sana ne yaptım herkes severken karşılıklı sever diyerek cevap veriyor. Benimki gerçek aşk sözleri ile yuvasının dağıtmasını izin vermeyeceğini söylüyor.

Vurgun Dizisi Reyhan hırka
Vurgun Dizisi Reyhan hırka için Tıklayınız

Kemal, babasından kalan yanan fabrikayı Vedat ile girmiş olduğu savaştan dolayı kaybetme tehlikesini yaşıyor. Vedat, Kemal’e bir darbe vurmak için fabrikanın satışını gerçekleştirmeye çalışıyor. Silahını alan Kemal soluğu Vedat’ın yanında alır. Kemal, Vedat’a silahı doğrulttuğu sırada beni öldürürsen bende Kerem’in babası olmaktan vazgeçmiş olurum diyerek meydan okumaya devam eder. Ona anlaşmasına asla izin vermeyeceğim dediği sözler iyice Kemal’i tahrik eder.

Vurgun Reyhan elbise markası
Vurgun Reyhan elbise markası için Tıklayınız

Vurgun 4.Bölüm Kıyafet Markaları

Vurgun dizisinde yer alan oyuncu kıyafetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Vurgun Asya kıyafetleri de dizide en çok dikkat çeken oyunculardandır.

Vurgun Vedat ceket
Vurgun Vedat ceket hırka için Tıklayınız

 

Deniz Çakır pembe mont
Deniz Çakır pembe mont için Tıklayınız

 

Vurgun Dizisi Turan kazak
Vurgun Dizisi Turan kazak için Tıklayınız

1 thought on “Vurgun 4.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir