Vurgun 5.Bölüm Kıyafetleri

Vurgun 5.Bölüm Fragmanı

Fox TV ekranların yeni ve sevilen dizilerinden Vurgun 5.Bölüm son fragmanı yayınlandı. Heyecanla devam eden dizide bu hafta çok dikkat çekecek gibi gözükmektedir. Yeni bölümde Kemal, kumar masasında Hiram’a bir fotoğraf gönderirken kardeşinin yakasında düşmesi ve sadece benim olanı bende başka kimse alamaz diyerek bir yandan da gözdağı veriyor. Vurgun Dizi Kıyafetleri ve markaları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Vurgun Son Bölümde Neler Oldu?

Reyhan, Vedat ve Kemal’in kavga ettikleri gördüğü sırada yerdeki silahı eline alarak kavgalarını durdurmak içi havaya ateş açıyor. Artık yeter dayanamıyorum diyerek silahı kendi kafasına dayar. Kerem’in bir tane babası olduğunu söyleyen Kemal onun babası benim diyerek haykırıyor. Kerem böylemi öğrenecek diye Reyhan, Kemal’e sorar. Babasının babası olmadığını annesi öldüğünde mi öğrenecek diyor.

Kuzgun Kıyafet Markaları için Tıklayınız

Vurgun Reyhan elbise markası
Vurgun Reyhan elbise markası için Tıklayınız

Reyhan, Vedat ve Kemal’in arasında kalarak ne yapacağını çaresizlik içinde düşünür. Reyhan Kemal ile yüzleşerek kimsenin eli elime değmedi diyerek yüzüne haykırıyor. Benim çocuğum ölüyordu ne yapsaydım. Kocam komada, Kerem ölüyordu ve oğlumda gidiyordu diyor. Öylece orada Kemal yatarken benim başkasını mı sevebileceğimiz düşündünüz.

Vurgun Tura Mont
Vurgun Tura Mont için Tıklayınız

Kimse bana nedeni sormadı. Neden Reyhan diye sormadı. Ben şimdi oğluma ne diyeyim. Baban senin bu adam değil mi diyeyim oğluma. Ben oğluma ne diyeyim diyor. Reyhan’ın Vedat ile neden evlenmiş olduğunu Kemal sorgulamaya başlar. Kemal’in sürekli bahçede olmasından Vedat çok rahatsız oluyor. O adam bahçeden bir an önce defolup gidecek ya da benim sen karım olacaksın diyerek Reyhan’a söyler ve iki müddet verir. Bu sözler karşısında Reyhan tokat atar.

Vedat iki gün vermiş olduğu mühlet ile ilgili sürekli olarak Reyhan’ı sıkıştırmaya başlar. Vedat, Reyhan’a telefon ile süresinin bir gün kaldığını söyler ve oda bana bunu yapma ne olur bunu benden isteme demiş olsa da Vedat’ı ikna edemez. Reyhan ise gözyaşları içindedir. Kemal yıllar önce Erdoğan amcasının yazdığı günlükten haberdar oluyor. Günlüklerin nerede olduğunu amcasına sorduğunda gelen cevap ile şok oluyor. Günlükleri kızının annesine verdim diye Erdoğan cevap verir.

Vurgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Vurgun Dizisinde oyunların giymiş olduğu Dizi Kıyafet markaları ve Dizi sponsorları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kıyafetler dizi yayınlamış olduğu günden sonra da eklenmeye devam edecektir.

Vurgun Dizisi Reyhan hırka
Vurgun Dizisi Reyhan hırka için Tıklayınız

 

Vurgun Vedat ceket
Vurgun Vedat ceket hırka için Tıklayınız

1 thought on “Vurgun 5.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir