Vurgun Dizi Kıyafetleri

Vurgun Dizi Konusu

Fox Tv kanalının 2019 yılında yayına başlayacak ama henüz yayın tarihi açıklanmayan yeni dizide çok özel ve güçlü oyuncu kadrodan oluşmaktadır. Vurgun dizi Fragmanının yayınlandığı ilk günden itibaren şimdiden en çok konuşulan dizilerden olmayı başarmıştır. Vurgun dizi konusu ne?

Vurgun Dizisi fragmanın yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada da en çok konuşulan olaylar arasına girdi. Merak edilen Vurgun dizisi konusu ve dizide yer alacak olan oyuncular kimler. Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı yeni dizinin çekimlerine başlanmış bulunuyor. Erkan Petekkaya son olarak yer aldığı Kayıt dışı dizisinden sonra yer aldığı bu dizide 10 yıl gibi uzun bir süre sonra komada kaldıktan sonra uyanan iş adamı Kemal Vardar adında bir karakteri canlandıracaktır.

Vurgun dizisinin yayınlanan son ve 2.fragmanında Kemal Vardar’ın komaya girmeden önce sahibi olduğu şirkette bir yangın da orada kaldığı, Asya adında hemşiresinin ona karşı bir hisleri olduğu, eşinin ise onun uyanmasını çok dilediğini fakat bunun için bir şeylerin yanlış gittiğinin farkında oluyor. Kemal hastanede çıkar ve hemşiresi Asya’ya haber bile vermeden eve giderek bunu bana nasıl yaptınız diye sorar. Vurgun Dizisi ne zaman başlayacak?

Deniz Çakır pembe mont
Deniz Çakır pembe mont için Tıklayınız.

Vurgun Dizi Oyuncuları

Erkan Petekkaya ( Kemal Vardar ): 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı eğitimini almıştır. Bir çok dizide rol alan oyuncu son olarak Kayıt Dışı dizisinde yer almıştır. Öyle Bir Geçer zamanki dizisinde Ali Kaptan rolü ile damga vurmuştur.

Deniz Çakır ( Reyhan ): 1981 Ankara doğumlu olan başarılı oyuncu dizide Reyhan karakterini canlandıracaktır. Yaprak dökümünde oynamış olduğu dizide onu tüm Türkiye tanımıştır. Sonrasında sırayla İffet, Muhteşem Yüzyıl ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizilerinde rol almıştır.

Emre Kınay: 1970 İstanbul doğumludur. Profesyonel oyunculuğa Yılan Hikayesi ile atılmıştır. Sonralarında bir çok dizide yer almıştır.

Begüm Birgören ( Asya Hemşire ): 1982 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu öncelerde bir çok dizide rol almıştır. Bir Deniz Hikayesi, Kaçak, Ömre Bedel ve son olarak da Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde yer almıştır.

Vurgun Dizisi Kıyafet Markaları

Vurgun Dizisinde yer alan oyuncuların Dizi kıyafetleri markaları ve Dizi sponsorları yer alan ürünleri sizlere her hafta paylaşmaya devam edeceğiz. Dizide yer alan Deniz Çakır kıyafetleri ve Asya Hemşire kıyafet markaları dikkat çekecek güzel oyunculardandır. Vurgun Dizi kıyafetleri için sayfamızı takip ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir