Vurgun Dizi Sponsorları

Vurgun Dizi Konusu

Fox Tv kanalının yeni dizisi 2019 yılında yayına başlayacak fakat henüz yayın tarihi açıklanmayan çok özel ve güçlü oyuncu kadrodan oluşmaktadır. Vurgun dizi Fragmanının yayınlanmış olduğu ilk günden itibaren şimdiden en çok konuşulan dizilerde kendisini ön plana çıkartmayı başarmıştır. Vurgun dizi konusu ne?

Vurgun Dizi fragmanın yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada da en çok yer alan haberler arasına girdi. Merakla beklenen  Vurgun dizisi konusu ve dizide yer alacak olan oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı yeni dizinin çekimlerine başlanmıştır. Erkan Petekkaya son olarak yer aldığı Kayıt dışı dizisinden sonra yer aldığı bu yeni dizide 10 yıl gibi bir süre sonra komadan sonra uyanan iş adamı Kemal Vardar adında bir karakteri canlandırıyor.

Vurgun Kıyafetleri için Tıklayınız.

Vurgun dizisinin yayınlanan son fragmanında Kemal Vardar’ın komaya girmeden önce şirkette bir yangın da orada kaldığı, Asya adında hemşiresinin ona karşı bir olan hisleri, eşinin ise onun uyanmasını çok istediği fakat bunun için bir şeylerin yanlış gittiğinin farkına varıyor. Kemal hastanede çıkarken hemşiresi Asya’ya dahi haber vermeden eve giderek bunu bana nasıl yaptınız diyerek hesap sorar. Vurgun Dizisi ne zaman başlayacak?

Vurgun Dizisinde Yer Alan Oyuncular

Erkan Petekkaya ( Kemal Vardar ): 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu  aslen Elazığlıdır. Anadolu Üniversitesinde Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. Bir çok dizide yer alan oyuncu son olarak Kayıt Dışı dizisinde oynamıştır. Öyle Bir Geçer zamanki dizisinde Ali Kaptan rolü ile zirvede kendisine yer veren oyunculardan olmuştur.

Deniz Çakır ( Reyhan ): 1981 Ankara doğumludur. Reyhan karakterini canlandıracak güzel oyuncu, Yaprak dökümünde oynamış olduğu dizide onu tüm Türkiye tanımıştır. Daha sonra sırasıyla İffet, Muhteşem Yüzyıl ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizilerinde yer almıştır.

Emre Kınay: 1970 İstanbul doğumlu olan Kınay, Profesyonel oyunculuğa Yılan Hikayesi ile başlamıştır. Sonralarında bir çok dizide rol almıştır.

Begüm Birgören ( Asya Hemşire ): 1982 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu daha önce de bir çok dizide rol almıştır. Bir Deniz Hikayesi, Kaçak, Ömre Bedel ve son olarak da Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol almıştır.

Vurgun Kıyafet Sponsorları

Vurgun Dizisinde yer alan oyuncu kadrosunun Dizi kıyafet markaları ve Dizi sponsorları yer alan ürünleri sizlere her bölüm paylaşmaya devam edeceğiz. Dizide yer alan oyunculardan Deniz Çakır kıyafetleri ve Asya Hemşire kıyafet markaları dikkat çekecek gibi gözükmektedir. Vurgun Dizi sponsorları için sayfamızı takip ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir