Vuslat 10.Bölüm Kıyafetleri

Vuslat 10.Bölüm Fragmanı

Vuslta 10.son bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Aziz’in tehditlerine Kerem aldırış etmez ama duymuş olduklarından dolayı darmadağın olmuştur. Ceyhan’ı yanına Feride’ye alt etmek için Nehir alır. Aksiyon ve olayların yaşandığı son bölümden sonra dizinin yeni bölümü merakla beklenmektedir.

Vuslat Perihan palto
Vuslat Perihan palto Ekol,incelemek için Tıklayınız.

 

Vuslat Feride Kazak
Vuslat Feride Kazak markası Ekol incelemek için tıklayınız eteğin markası lovemybody

 

Vuslat Fırat Deri Ceket
Vuslat Fırat Deri Ceket markası Colin’s incelemek için tıklayınız

Vuslat 9.Bölümde Neler Oldu?

Altan ameliyat masasına alındığında kalbi duruyor. Altan’ı hayata geri döndürmeye çalışan sağlıkçılar ona şok verirler fakat geri dönüşü olmadığından ümitler tükenmeye başlamıştır. Dışarıda Altan’ın iyi haberlerini bekleyen Azizi, Feride, Meczup Abdullah, Salih ve dışarıda düşünceli şekildedirler. Feride’nin güvenini sağlamak ve sevgisini eskisi gibi tekrar kazanmak isteyen Aziz be yapacağını düşünmektedir. Aziz Kerem’in karşısına geçerek çocukları rahat bırakmasını ona söyler. Aziz’in bu istekleri Kerem için çok ta bir anlam ifade etmiyor. Onları rahat bırakmayacağını söylediğinde, Aziz karşı gelerek ‘’ Beni zorlama, canını çok yakarım paramparça olursun’’ diyerek korkutarak gözdağı verir.

Vuslat Dizisi Fırat mont
Vuslat Dizisi Fırat mont için Tıklayınız.

 

Vuslat Dizisi Sultan gömlek
Vuslat Dizisi Sultan gömlek için Tıklayınız

 

Vuslat Dizisi Aziz palto
Vuslat Dizisi Aziz palto için Tıklayınız.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Son yaşanan bu olaylardan sonra Feride’nin sinirleri tamamen boşalmaktadır. Azize ben senden kurtulmaya çalışıyorum ama gün geçtikçe daha da batıyorum diyor. Seni tanımış olduğumdan ilk günden bu zamana kadar darmadağın oldum. Yuvamız evimiz dağıldı. Ailemle olduğum her yeri yıkıyorsunuz. Sen nereyi adımını atarsak orada kan izi var diyerek Aziz’e karşı beni bırak sizden kurtulalım der. Aziz, Feride’nin bu sözlerine karşı canı çok sıkılır.

Aziz, Kerem’in benim canımı bir yaksana sözlerinden sonra çıldırıyor. Anneni ve babanı Kerem’e benim babam öldürdü der. Kerem bu duydukları karşısında şok oluyor. Artık Tahsin’den Kerem için intikam alma zamanı çoktan gelmiştir. Kerem, Aziz’in söyledikleriyle öğrenmiş olduğu bu olaylardan son paramparça olur. Benim anne ve babamın isimleri ne diyerek Tahsin’e sorar.  Aziz’den beklemediği bu soru karşısında afallar.

Vuslat Kerem boğazlı kazak
Vuslat Kerem boğazlı kazak için Tıklayınız.

 

Vuslat Kerem Ceket
Vuslat Kerem Ceket için Tıklayınız

Kaçırılmış olan Alice’i kızı için Madam Aneta hastaneden firar ediyor. Babanın yanına Sultan, Salih gelir. Sultan’a Alice’in kim olduğunu merak ederek, Madam Aneta’nın gerçek kızı Alice olduğunu anlatır. Alice’i bulup getirmek Sultan’ın asıl isteğidir.

Vuslat Son Bölüm Kıyafetleri

Vuslat Dizisinde oyuncuların giymiş oldukları Dizi Kıyafetleri ve Dizi sponsorlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizi yayın gününden sonrada aynı şekilde kıyafetler eklenmeye devam edecektir.

Vuslat Nehir Bluz
Vuslat Nehir Bluz markası için Tıklayınız

 

Vuslat Dizisi Aziz palto
Vuslat Dizisi Aziz palto için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir