Vuslat 8.Bölüm Kıyafetleri

Vuslat 8.Bölüm Fragmanı

Vuslat 8.Bölüm fragmanı yayınladı. Son bölümde Altan’ın vurulması ile Aziz perişan durumda olur. Altan’da ameliyata alınıyor. Tahsin’in Bırakın gebersin diyerek vermiş olduğu sözleri onu çileden çıkartıyor. Tahsin’e söylemiş olduğu beni dünyaya getirdiğinize pişman edeceğim, savaşı siz başlattınız diyerek intikam yemini ettiğini görüyoruz.Vuslat Kıyafetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Vuslat 7.Bölümde Neler Oldu?

Aziz ile ilgili Yalçın yeni Bir ipuçları buluyor. Derhal Yalçın harekete geçer. Holding’den azizi almaya gidiyor. Altan’ın sayesinde Aziz Yalçın’ın tutuklamak için geleceğini bilir. Yolda gelirken Feride’yi Yalçın arar. Aziz telefona çıkıyor ve Yalçın’a ona beklemiş olduğunu söylüyor.

Vuslat Ceylan Kazak
Vuslat Ceylan Kazak markası için Tıklayınız

 

Vuslat Feride Kazak
Vuslat Feride Kazak markası için Tıklayınız

 

Vuslat Kerem Ceket
Vuslat Kerem Ceket markası için Tıklayınız

 

Vuslat Hasibe Palto
Vuslat Hasibe Palto markası için Tıklayınız

Aziz ve Kerem arasında ipler gerilmeye devam ederken, Aziz, Altan’a Kerem ile hesaplaşmak için artık vaktin yaklaştığını ve büyük bir fırtınanın çıkacağını söyler.. Aziz’in söylemiş olduğu bu sözlerin üzerine Korkmazer holdingde tüm yönetim toplanıyor. Kerem’inde bulunmuş olduğu holdingde babası Tahsin’i holdingdeki tüm işlerden el çektirerek onu devre dışı bıraktırıyor. Bu sözleri duyan Kerem ona karşı yeni bir savaş başlatıyor. Hastaneden bu arada yeni çıkan Perihan, Azizîn vermiş olduğu Kerem ile ilgili kararı öğrendiğinde çok mutlu oluyor.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız

Tahsin’ oğlu Kerem’i kendisine sormadan saf dışı bırakan Aziz’den dolayı şok oluyor. Aziz ile kavga eden Kerem daha sonra Tahsin’in yanına gider. Tahsin’den Aziz’in vermiş olduğu kararlardan dolayı ‘’Abimin çaresine bak’’ diyerek ondan çarede bulunmasını ister. Bunun üzerine Aziz ile konuşmaya giden Tahsin ikinci kez şok oluyor.

Vuslat Nehir Bluz
Vuslat Nehir Bluz markası için Tıklayınız

Tahsin oğlu Aziz’in yanına gittiğinde ona ‘’En acısı ne biliyor musun? Katil olduğunu bildiğin halde babayı sevmek’’ diyerek babasına cevap veriyor. Aziz’in Kerem ile vermiş olduğu karara Tahsin bir karar vermek ister ve bunun için harekete geçer. Amacı ona ders vermektir. Tahsin telefonla birisini arayarak çok büyük bir temizliğe ihtiyacı olduğunu söyler.

Faik kızı Feride’ye bu arada onu istemek için Süleymanların geleceğini anlatır. Bunu Feride kabul eder. Aziz, akşama Feride’yi istemeye geleceklerini duyar duymaz soluğu hemen onun yanında alır. Feride’nin kapısı çalıyor ve geken kişi Aziz oluyor. Onu gördüğünde şok oluyor ve lütfen yapma diyerek onu durdurmak için uğraşıyor.

Vuslat Dizisi Sultan gömlek
Vuslat Dizisi Sultan gömlek markası için Tıklayınız.

Vuslat Aziz Kıyafet Markaları

Vuslat dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markalarını ve sponsorlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dizide giyilen kıyafetler ve sponsorlarını her hafta eklemeye devam edeceğiz. 

 

Vuslat Kerem Mont
Vuslat Kerem Mont için Tıklayınız  

 

Vuslat Nehir kıyafet markası
Vuslat Nehir kıyafet markası için Tıklayınız

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir