Yasak Elma 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Nefesimizin kesilerek yeni bölümlerini bekleyip merak ettiğimiz Yasak Elma 18. yeni bölümüyle 15 Ekim 2018 saat 20.00’da Fox kanalında sizlerle buluşacak. Bu hızlı serüveniyle devam eden diziyi sakın kaçırmayın! En keyif duyduğunuz sahnelere yer vererek ilginizi çekmeyi her zaman başaran Yasak Elma, stil danışmanlarının oluşturduğu tasarım ve hazır kıyafetleriyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. Şimdi, hangi kıyafeti nereden alacağız ve ne kadara sahip olacağız? Tüm merak ettikleriniz bu yazıda yer alacak.

Yasak Elma 18.Bölümde Neler Oluyor?

Geçen haftadan Alihan ve Zeynep arasında aşk hareketlenmeleri tam oluyor derken, yine umulmadık sonuçlar oluştu. Alihan’ın Hira ile beraber olduğunu öğrenen Zeynep, soluğu Cem’in yanında alır. Ardından Zeynep, onu tamamen unutmaya karar verir ve bir anlık öfkeyle Cem’in ona olan duygularını bildiği için ona şans vermeyi dener. Sandığı gibi aralarındaki elektrik oluşmadı. Kendisini Alihan’ın yanında hissettiği gibi samimi hissedemiyordu. Kendisini daha da zor bir duruma soktuğunu fark ettiğinde artık çok geç olmuştu. Çaresizliğinin içinde resmen boğuluyordu.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri
Yasak Elma Dizi Kıyafetleri

Onların sevgili olduğunu öğrendiği davette ise kendisini yiyip bitiren Alihan, onunla konuşmak zorundaydı. Ve salonda kimsenin olmadığı bir yerde yakalar. Ne kadar acı çekerek eridiğinden bahseder. Ne pahasına olursa olsun ondan vazgeçmeyecekti. Dayanamaz ve büyük bir özlemle Zeynep’i öper. Arkalarında duran Zehra’yı tabi ki de fark etmediler ve yakalanırlar. Zehra ağzını tutamaz bombayı patlatır, herkesin içinde onları gördüğünü anlatır. Cem büyük hayal kırıklığı yaşayarak nutku tutulur. Zeynep salondan kaçmaktan başka çare bulamaz. Ama Cem, Alihan’a göz dağı vererek, Zeynep’i asla bırakmayacağını söyler. Ortalık iyice karışır ama kendisini çıkmaza sokan kişi yine Zeynep olur..

Yasak Elma Alihan
Yasak Elma Alihan sweatshirt için Tıklayınız.

 

Yasak Elma dizi sponsorları
Yasak Elma dizi sponsorları

Yasak Elma 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma dizisinde giyilen her kıyafet olay oluyor. Dizide ilgileri üzerine çeken karakterler; Ender, Alihan, Cem, Zeynep, Defne ve Yıldız’ın giydiği kıyafetleri daha yakından takip etmek için sayfamızı inceleyin. Dizinin yayınlandığı güne yaklaşırken kıyafetleri sizlerle yayınlamaya başlayacağız. Modayı yakından takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Keyifli günler dileriz.

Yasak Elma Zeynep ceket
Yasak Elma Zeynep ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep etek
Yasak Elma Zeynep etek için Tıklayınız. ve çizmesi Nine West.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Hira pantolon
Yasak Elma Hira pantolon için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender bluz
Yasak Elma Ender bluz için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız
Yasak Elma Yıldız şort için Tıklayınız. 

 

Yasak Elma Alihan gömlek
Yasak Elma Alihan gömlek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender'in aynası
Yasak Elma Ender’in aynası Paşabahçe, incelemek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zehra elbise
Yasak Elma Zehra elbise Davetçokelbisemyok, incelemek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir