Yasak Elma 19.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili Dizi Kıyafeti takipçileri, heyecan dorukta! Bu haftaki Yasak Elma 19. yeni bölüm ve kıyafetlerini takip etmenin tam zamanı. Geçen hafta yayınlanan bölümde var olan kıyafetleri sizler için yayınlamıştık. Bu hafta da kıyafetler açıklandıktan hemen sonra sizler ile paylaşıyor olacağız.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yasak Elma 19.Bölüm’ünde Neler Olacak!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Zeynep’in zor durumda kaldığı olaylar peşi sıra gelmişti. Cem ise Alihan’a savaş açtı ve artık burada olacağım diyerek ona gözdağı vermişti. Ama Zeynep, kararsızlığı sonucunda bu olaylar olurken gerçek sevgisini de reddetmiştir. Kapısına dayanan Alihan’ı yine hayal kırıklığına uğratmıştı. Ama bunun sebebi Alihan’ın ablasıydı, Zeynep’e boşuna hayal kurmaması gerektiğini ve evlilik gibi bir şeyin asla olmayacağını söyler. Gurur meselesi yapan Zeynep, Alihan’ı bu sebeple hayatından çıkarmaya emindi. Çok büyük bir yanıltmaca olan bu durum güzel bir olayın oluşmasını da engellemiştir. Alihan, elinde bir yüzükle Zeynep’in kapısına gelir. Tabi Zeynep, onunla görüşmek istemediğini ve büyük hayal kırıklığı yaşadığını anlatır. İkisinin de içi yanarak sadece kapı arasından ağlamışlardı. Dizi bu sahne ile bitmişti.

Yasak Elma 19.Bölüm dizi kıyafetleri
Yasak Elma 19.Bölüm dizi kıyafetleri

Bu hafta ise yayınlanan fragmanlar sizleri eminim şok etmiştir. Gördüklerimiz gerçek mi neler oluyor öyle! Yıldız ile Kemal birbirlerini öpüyor. Diğer yandan Halit ile Ender yine bir araya geliyorlar. Yıldız’ın yaptığı hırsızlık konusu iyice baş salmıştı. Ender bunu fırsat bilerek, Halit’e yaklaşmak için büyük fırsat olarak değerlendirir ve her zaman yanında olacağını söyler. Bunlar olurken Zeynep, Alihan’ın evine gitmeye karar verir ama hayatının büyük şokunu yaşar. Hira ve Alihan’ı karşısında yarı giyinik halde görünce nutku tutulur, sadece baka kalır. Biz de bakalım dizi yayınlanırken Zeynep ne yapacak? Gerçekten şok olaylar yaşanan dizide gidişat nasıl olacak?

Yasak Elma dizi kıyafetleri
Yasak Elma dizi kıyafetleri

Yasak Elma 19.Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma kıyafetleri çok fazla ilgi görüyor. Nereden alıp giyiniyorlar diye çok soran dizikiyafetleri.net takipçimiz var. Biz de sizler için sürekli olarak araştırma yaparak direk ürüne yönlendirmeye çalışıyoruz. Modanızın şekil alacağı kıyafetlerle buluşmak üzere…

Yasak Elma Zeynep Alihan ceket
Yasak Elma Zeynep Alihan ceket için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender palto
Yasak Elma Ender palto için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep kazak
Yasak Elma Zeynep kazak için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep elbise
Yasak Elma Zeynep elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender elbise
Yasak Elma Ender elbise için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Yıldız elbise
Yasak Elma Yıldız elbise Tuvanam,incelemek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Zeynep
Yasak Elma Zeynep pantolon Mavi,incelemek için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Ender
Yasak Elma Ender sarı kaban için Tıklayınız.

 

Yasak Elma Hira kazak
Yasak Elma Hira kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir